dodano: 2019-02-11 13:00:01

A Plague Tale: Innocence z trzecim i ostatnim odcinkiem dev diary

Autor: AnoX
A Plague Tale: Innocence z trzecim i ostatnim odcinkiem dev diary
0

A Plague Tale: Innocence, czyli twórcza wizja średniowiecza ukaże się w połowie maja, tymczasem znów możemy ujrzeć kilka przebitek z gry z komentarzem.
 
Asobo Studio już po raz ostatni prezentuje nam swoje przemyślenia dotyczące swojej gry oraz prac nad nią, które zakończą się mniej więcej 14 maja, czyli w dniu premiery tego tytułu.""Dzieci Plagi" są już dostępne i prezentują graczom kwestię szczurów, których w produkcji nie brakuje.
 
Poniższe wideo koncentruje się na tym jak plaga, a nawet hordy szczurów stanowią już wielkie zagrożenie, które okazuje się zabójcze nawet dla ludzi. Nasze postacie często będą musiały wykorzystać otoczenie oraz narzędzia, bez których skończymy jako żywe danie.  
   
Gry - porównaj ceny
 
Zgodnie z zapewnieniem, gra będzie przedstawiać to żywe zagrożenie jako naprawdę istotne dla wszystkich ludzi, którzy nie będą się stanie obronić i przepadną pod naporem licznych zwierzaków, które krwawo i brutalnie się rozprawią z nieostrożnymi. Bez wątpienia w razie zrealizowania tego tytułu na odpowiednim poziomie może okazać się to świetny w odbiorze. 
  
A Plague Tale: Innocence będzie mieć premierę 14 maja 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama