dodano: 2018-05-20 20:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Blizzard zaprasza do świętowania drugiej rocznicy Overwatch

Autor: agusia16
Blizzard zaprasza do świętowania drugiej rocznicy Overwatch
10°
2

Blizzard i autorzy Overwatch świętują drugą rocznice gry. Z tej okazji zostało przygotowane nowe wydarzenie w grze. W dniach od 22 maja do 12 czerwca wszyscy gracze chcący wziąć udział w tym wydarzeniu mogą się logować na komputerach osobistych PC i konsolach PlayStation oraz Xbox One.
 
Nowe wydarzenie i druga rocznica wprowadzają do gry nową zawartość, a w tym ponad 50 nowych elementów (między innymi legendarne skórki i trzy epickie, a także emotki tańca dla Pięści Zagłady, Moiry i Brigitte), a także nową mapę Petra dla trybu Deathmach. W ramach rocznicy powracają wszystkie poprzednie elementy sezonowe oraz rozróby w Salonie Gier. 
 
Poza nowa mapą wprowadzono także tryb Rywalizacji z klasyfikacją, poziomami rang umiejętności i rankingami. W prezencie gracze otrzymają jedną niesamowitą, legendarna skrzynkę z gwarantowanym elementem legendarnym. Gracze, którzy zdecydują się natomiast zakupić, w trakcie wydarzenia 50 skrzynek dostana dodatkową legendarna skrzynkę gratis.
 
Podczas eventu będzie można też znaleźć w skrzynkach z łupami wszystkie elementy z poprzednich wydarzeń sezonowych. Rocznica to także darmowy weekend z grą Overwatch od 25 do 29 maja, a posiadacze PlayStation będą musieli posiadać PlayStation Plus aby skorzystać z darmowego grania. Dodatkowo 22 maja ukaże się nowa wersja Overwatch w edycji legendarnej, która będzie zawierać zestaw legendarnych i epickich skórek oraz te z edycji Origins czyli łącznie aż 15.
 
Zapraszamy więc do świętowania.
 
Tekst autorstwa: nocarz 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar PanDamian
dodano: 2018-05-20 22:25:03

Jeżeli darmowy weekend z grą Overwatch, to mogę z nimi świętować ;).

avatar lubie bigos
dodano: 2018-05-20 20:11:45

Czytając to przeczuwałem, że będzie darmowy weekend albo coś, i jest! Mi gra nie przypasowała - grałem w bety, potem w jakiś darmowy weekend. No nie porwało mnie to, niestety.

Reklama