dodano: 2018-12-19 12:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Blizzard przypomina o Overwatch wraz z nowym wideo

Autor: nocarz
Blizzard przypomina o Overwatch wraz z nowym wideo
18°
0

Firma Blizzard w genialny sposób przypomina o istnieniu marki Overwatch. W sieci opublikowany został materiał wideo, na którym zobaczyć możemy Smugę, Żniwiarza i jeszcze więcej ale o tym sza.
 
Obie figurki walczą o pozostawione dla Mikołaja ciasteczka, a co z tego wyniknie musicie zobaczyć sami. To nie pierwszy materiał wideo z bohaterami z Overwatch, firma przyzwyczaiła nas bowiem do świetnych filmów animowanych, w których dba o odpowiednia historię oraz poziom humoru. Tym razem autorzy postanowili ożywić figurki.
 
Overwatch to produkcja, która zadebiutowała dwa lata temu, a twórcy cały czas starają się ją rozwijać dodając nową zawartość. Co jakiś czas gracze otrzymują nowych bohaterów, mapy i całkowicie nowe wydarzenia. Kolejne aktualizacje są w przygotowaniu i niebawem powinniśmy otrzymać jakieś informacje. Blizzard jednak nie wspomina czy pojawi się kolejna odsłona choć pojawiły się plotki jakoby firma miała takową wydać. Na chwile obecną Blizzard skupia się tylko i wyłącznie na ciągłym rozwoju pierwszej odsłony.
 
Ho Ho Ho i Wesołych Świąt i pamiętajcie zawsze jest czas stać się dobrym, przynajmniej dla ciasteczek...


Komentarze (0):
Reklama