dodano: 2018-11-08 16:00:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

DayZ otrzymuje nową aktualizację i wchodzi w fazę beta

Autor: nocarz
DayZ otrzymuje nową aktualizację i wchodzi w fazę beta
10°
0

Post-apokaliptyczna strzelanka DayZ weszła wczoraj wreszcie w fazę beta wraz z najnowszą aktualizacją 0.63, na którą czekali fani tej produkcji.
 
Niestety dotyczy to jak na razie wersji na komputery PC, a właściciele Xbox One muszą jeszcze trochę poczekać. Nowa aktualizacja udostępnia także narzędzia dla modderów, ale autorzy zastrzegają, że są one jeszcze na bardzo wczesnym etapie. Ponadto produkcja otrzymała jeszcze lepszy launcher, który pozwoli na większą personalizację gry na różnych płaszczyznach.
 
Teraz przed twórcami okres jeszcze bardziej wytężonej pracy, którą z pewnością spędzą na naprawianiu błędów, a tych pewnie pojawi się jeszcze sporo. Patch wprowadza także zmiany głównie w balansie rozgrywki. Nowa aktualizacja dodaje też poprawioną przeglądarkę serwerów, a ta sprawi, że łatwiej rozpoznamy jaką wersję gry dany serwer obsługuje.
 
Autorzy są dobrej myśli i przekonują, że jeszcze w tym roku uda im się wydać wersję 1.0. Niestety zrezygnowali oni z wielu zapowiadanych elementów między innymi: grywalnych helikopterów, wspinania się na różne przygody, różnego rodzaju przedmiotów do rzucania takich jak granaty odłamkowe, łuki czy ragdoll dla zombiaków i zabitych graczy. 
 
Dodawanie obiecanych elementów nie zostało zaniechane, a autorzy chcą oddać wersję 1.0 ze stabilnymi podstawami, na których będą tworzyć dalej. W tej chwili ekipa tworząca DayZ składa się z 86 osób i taki zespół będzie pracował nad produkcją przez cały następny rok. Zanosi się więc na to, że gracze prędzej czy później otrzymają wreszcie pełnoprawny produkt i oby gracze, przez ten czas nie zaczęli odchodzić. 
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama