dodano: 2018-11-07 10:00:01
PS4PS4 PRO

Deracine, wciel się w ducha w przygodówce w wirtualnej rzeczywistości

Autor: agusia16
Deracine, wciel się w ducha w przygodówce w wirtualnej rzeczywistości
0

Emocjonalna przygodowa podróż w wirtualnej rzeczywistości właśnie się rozpoczęła. Wczoraj na PlayStation 4 trafiła przygodówka studia FromSoftware, zatytułowana Déraciné. 
 
Gra stworzona przez japoński zespół studia FromSoftware, twórcy świetnie przyjętego Bloodborne oraz znanej wszystkim serii Dark Souls, wraz z wydawcą, Sony Interactive Entertainment,  tym razem oferuje graczom emocjonalną przygodową, którą przeżywać będą w świecie wirtualnej rzeczywistości VR.
 
O Déraciné wspominaliśmy przy okazji listopadowych premier gier przygodowych. W grze wcielamy się w ducha, który nawiedził położoną na uboczu szkołę z internatem. Astralna istota musi udowodnić swoje istnienie i stopniowo nawiązać więź z mieszkańcami tego miejsca. Gracz wcielając się w wyjątkowego protagonistę śledzić będzie niezwykle emocjonalną historię, która owiana jest tajemnicą, przenosi nas w czasie oraz pozwala zagłębić się w przeszłość kilkorga uczniów owej placówki. 
 
Dzięki PlayStation VR, wszyscy będą mogli poczuć się jak prawdziwy duch, na którego czeka wzruszająca przygoda oferująca pełen wachlarz emocji, od izolacji i żalu po radość i satysfakcję.
 
Déraciné dostępna jest na PlayStation 4 i VR od 6 listopada.

Kup grę

Strona studia FromSoftware


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama