dodano: 2018-04-14 10:00:01
PCPS4PS4 PROXONE

Forest of Liars zabierze graczy do leśnego labiryntu

Autor: agusia16
Forest of Liars zabierze graczy do leśnego labiryntu
11°
3

Forest of Liars, dzieło czteroosobowego, francuskiego zespołu Umeshu Lovers zabierze graczy do Lasu Kłamców, labiryntu kryjącego odwieczne tajemnice i nigdy nie zbadane miejsca.
 
Projekt jest dziełem czterech osób, Sylvaina Sarrailha, dyrektora artystycznego twórcy projektu, z 10-letnim doświadczeniem w branży wideo i kinematografii, CloZee (Chloe Herry'ego), muzyka, producenta muzyki elektronicznej,   Arnauda Mollé, projektanta gier, programisty i profesora programowania w szkolnictwie wyższym i  Jeana Bultingaire'a, artysty 3D, animator w The Moving Picture Company.
 
Forest of Liars zabierze nas w narracyjną, nieliniową opowieść, w której za każdym razem, przy każdym jej przejściu rozgrywka potoczy się nieco inaczej. Trafimy do lasu, swoistego labiryntu, w którym będziemy mieli okazję spotkać wiele tajemniczych, ale zarazem pomocnych nam postaci, dzięki którym dotrzemy do celu.
 
A celem naszej podróży jest Las Kłamców, bardzo bujny labirynt, znany z niebywałego piękna, ale i bardzo groźny. Każdy śmiałek, który zapuścił się w jego głąb, nigdy nie powrócił. Wcielamy się z jednego z nich, postać, która zamierza dotrzeć do "serca lasu", które podobno kryje tajemnice i nigdy nie odkryte miejsca, a w jego centrum rośnie olśniewające drzewo. 
 
Forest of Liars nie ma jeszcze swojej daty premiery. Gra dostępna będzie w wersji na PC, Mac i konsole. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Obserwuj na Twitterze
 
Polub na Facebooku
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (3):
avatar TOM3K
dodano: 2018-04-14 23:03:47

Więzień labiryntu ? Igrzyska Śmierci ? Jak tak to poporosze bo może się dziać :D

avatar Mariusz
dodano: 2018-04-14 21:59:24

Leśny labirynt no dosyć intrygująco to zabrzmiało, serio po takim stwierdzeniu nie spodziewałem się takiej gry. Ciekawe co się z tego urodzi.

avatar PanDamian
dodano: 2018-04-14 10:39:18

Gra 2D jako labirynt? Ciekawe, zobaczymy...