dodano: 2018-06-28 18:00:01
PC

Hero - U: Rogue to Redemption zadebiutuje w lipcu

Autor: agusia16
Hero - U: Rogue to Redemption zadebiutuje w lipcu
11°
3

Po trzech latach tworzenie i dwóch kampaniach finansowych na Kickstarterze, w lipcu tego roku w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam zadebiutuje pierwsza część gier osadzonych w Hero-University, najważniejszym ośrodku edukacyjnym dla bohaterów wszelkiego rodzaju.
 
Hero-U: Rogue to Redemption, bo taki tytuł nosi ta przygodowa gra RPG, to dzieło Corey'a i Lori Cole, projektantów Hero's Quest, Quest for Glory, Castle of Dr. BrainShannary
 
Rogue to Redemption, studia Transolar Games, to historia młodzieńca Shawna O'Connera, mieszkańca Sardynii, który ma szansę zrobić dla siebie coś wielkiego, przeżyć ekscytującą przygodę, zmienić swoją przyszłość lub zginąć. W dzień uczęszcza na zajęcie na Uniwersytecie Bohaterów, zdobywając tajemną wiedzą, ale w nocy ma okazję stać się bohaterem - Łotrem Roku, odkrywając tajemniczy zamek, zdobywając przyjaciół i wrogów, walcząc ze śmiercionośnymi wrogami i poznając sekrety swojej przeszłości. 
 
Shawn może skupić się na romansie i romantycznej stronie swojej natury lub zająć się szukaniem skarbu, może pomagać innym, ale może także skupić się jedynie na sobie. Gdy pozna prawdę o śmierci swojego ojca, to od nas graczy zależy, czy będzie chciał się zemścić, czy przebaczy.
 
Hero-U: Rogue to Redemption łączy w sobie przygodową grę wypełnioną narracją i rozbudowaną opowieścią, sporą dawką humoru i ciekawymi postaciami,  z elementami typowymi dla gier z gatunku RPG. To od graczy jednak zależy, czy zdecydują się brać udział w oferowanych przez grę walkach turowych z istotami, które zagrażają Sardynii. Grając możemy więc skupić się jedynie na zadaniach przygodowych, ale i walczyć, wybór należy do nas, choć istnieją znaczne nagrody dla tych, którzy zdecydują się podjąć walkę.
 
Soundtrack do gry stworzony został przez nagradzanego kompozytora Ryana Grogana. Rozgrywka bogata jest także w wiele mini - gier.
 
Na oficjalnej stronie gry można już składać zamówienie pre - order. Tam też znajdziecie wersję demonstracyjną gry
 
Pierwsza część z serii zadebiutuje na Steam najprawdopodobniej w połowie lipca. 
 
Odwiedź stronę oficjalną - przedsprzedaż gry
 
Pobierz wersję demonstracyjną
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (3):
avatar TOM3K
dodano: 2018-06-29 15:33:08

Sory panowie nie wiem co wy w tym widzicie ale to nic ciekawego moim zdaniem.

avatar PanDamian
dodano: 2018-06-28 20:27:20

Dwie kampanie? Sporo, oby to pomogło w odpowiednim stopniu.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-06-28 18:08:24

O, gra od twórców Quest for Glory? Jakoś przegapiłem kickstartera, ale na listę życzeń już dodane. To może być dobre :)