dodano: 2018-04-14 12:00:02
PC

Zespół tworzący Hunt: Showdown wypuszcza łatkę poprawiającą wydajność

Autor: nocarz
Zespół tworzący Hunt: Showdown wypuszcza łatkę poprawiającą wydajność
17°
2

Hunt: Showdown jest projektem, który był dawno zamknięty, jednak dzięki Crytekowi znowu powrócił i zespół pracuje nad nim bardzo entuzjastycznie.
 
Teraz na Steamie pojawiła się aktualizacja a poprawiająca wydajność gry. Jak wynika z informacji twórców, łatka pojawiła już wcześniej na serwerze testowym i była sprawdzana przez społeczność, a dzięki informacja zebranym z testów można było poprawić kilka błędów.
 
Aktualizacja skupia się głównie na optymalizacji wydajności procesora podczas poruszania się lub innych interakcji w trakcie rozgrywki. Wprowadzone zmiany i poprawki powinny zwiększyć płynność oraz zredukować czas reakcji w grze, a na komputerach o mniejszej mocy obliczeniowej zwiększyć ogólną ilość klatek na sekundę. Patch poprawia także sam start gry.

Hunt: Showdown - wrażenia z rozgrywki

 
Crytek opublikował także wywiad przeprowadzony z ludźmi odpowiedzialnymi za Hunt: Showdown czyli z Chrisem Auty i Sébastienem Laurentem oraz z Theodorem Maderem z zespołu zajmującego się rozwijaniem silnika CryEngine.
 
Dla przypomnienia Hunt: Showdown to kooperacyjna strzelanka dla czterech graczy, która zabiera nas na zapomniane przez Boga bagna pełne różnorakich potworów. Podczas rozgrywki gracze nie tylko zmierzą się z innymi łowcami ale także walczyć będą z nieprzyjaznym otoczeniem i monstrami.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-04-14 23:05:24

Mariusz ale odkrywcze stwierdzenie... czy na prawdę wszędzie wrzucane komentarze służą Ci tylko do zdobywania punktów ? Dobra. Będę robił tak jak Ty. Uważaj. Czas start! :D ;) :P !@#$%^%&&**(

avatar Mariusz
dodano: 2018-04-14 21:50:14

Poprawa wydajności zawsze mile widziana, to spory plus naszych czasów, że coś takiego jest na porządku dziennym.