dodano: 2018-10-14 16:00:03
PC

Hunt: Showdown otrzyma nową mapę

Autor: nocarz
Hunt: Showdown otrzyma nową mapę
0

W sieci pojawił się kolejny materiał związany z Hunt: Showdown od studia Crytek. Najnowszy projekt twórców serii Crysis to FPS nastawiony na multiplayerową rozgrywkę, końcem lutego zadebiutował też we wczesnym dostępie na Steamie.
 
Autorzy także mocno postawili na kontakt ze społecznością, która oczekuje takich produkcji. Kolejna mapa jaka zostanie pokazana to Lawson Delta. Klimatyczny zwiastun możecie obejrzeć poniżej. Akcja umiejscowiona jest w Luizjanie, w której milkną powoli echa wojny secesyjnej.
 
Sam zwiastun stylizowany jest zresztą na retro zdjęcia, na których można zobaczyć charakterystyczne miejsca oraz zagrożenia z jakimi przyjdzie zmierzyć się łowcom. To spokojne miasteczko, które jednak odczuło skutki wojny, zostało opanowane przez krwiożercze i niebezpieczne zombiaki.
 
Lawson Delta będzie można zobaczyć po raz pierwszy na TwichConie, który trwał będzie od 26 do 28 października w San Jose w Californii. To na razie wszystko co wiadomo. Twórcy pocieszają, że nowy poziom trafi tuż po tym wydarzeniu do gry i wygląda na to, że prawdopodobnie w listopadzie będzie można już go ograć.
 
Crytek musi ciężko pracować aby ponaprawiać mnóstwo błędów, a tym samym zatrzymać graczy, którzy oczekują świetnej rozgrywki i nowych zawartości. Być może jest to ostatnia szansa na wydanie ciekawej gry. Sam pomysł trafił w gusta wielu graczy i spotkał się całkiem fajnym przyjęciem. Pozostaje nam czekać na kolejne nowości w Hunt: Showdown.
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama