dodano: 2016-05-24 22:05:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Kim jest McCree? - Przedstaiwamy postacie z Overwatch

Autor: AnoX
Kim jest McCree? - Przedstaiwamy postacie z Overwatch
23°
0

W cyklu Kim jest... przedstawiamy wam postacie dostępne w Overwatch. Na samym końcu zdecydowałem się wspomnieć o McCree ostatnim sprawiedliwym rewolwerowców...

Rewolwerowcy zmieniają się, ale nigdy nie poddają się. Do dzisiaj kilku z nich przemierza świat, aby wymierzać sprawiedliwość. Jesse McCree sam zajmuje się pilnowaniem porządku nie tylko w Stanach Zjednoczonych.

Rozjemca przez wiele lat zajmował się nielegalnym szmuglowaniem broni oraz sprzętu wojskowego, wraz z ekipą swoich kamratów. Overwatch wstrzymało ten proceder oraz pozostawiło go przed ważnym wyborem - albo pozostanie zamknięty w więzieniu o zaostrzonym rygorze albo dołączy do organizacji, zmieniając swoje dotychczasowe życie. Doceniono jego umiejętności oraz charakter, które miałby pozwolić mu na zmianę swego losu.

McCree_opis_postaci_Overwatch_24.5_2_

Początkowo jego praca wyglądała nieciekawie, a jego nastawienie zawiodło nie jednego agenta. W pewnym momencie złamał się i na dobre postanowił dążyć do okupienia. McCree należał do specjalnego, niezależnego oddziału Blackwatch, który stał obok całej organizacji. Jego członkowie nie koniecznie dbali o opinie o Overwatch. Rozjemca nie chciał brać udziału w całej tej sytuacji i zrezygnował z członkostwa. Ruszył własną drogą do odnalezienia swojej drogi.

McCree po kilku latach powrócił jako płatny najemnik, jednakże jego sumienie nie pozwoliło mu przyjmować podejrzanych zleceń. Stara się podejmować jedynie pracę niezagrażającą bezbronnym ludziom. Nie opowiada się za żadną ze stron, ale zawsze walczy dla dobrej sprawy.

Jesse zawsze ma przy sobie Rozjemcę, swojego ukochanego sześciostrzałowa, którym rozprawia się z wrogami. Pojedyncze strzały wymagają dużo precyzji, ale są niezłe na wielu dystansach. Jeżeli jednak jesteśmy pewni trafienia, to możemy zaryzykować i wypestkować się z jednym szybkim ataku. Przewrót Bojowy pozwala wykonać efektowny unik oraz jednoczesne przeładowanie. Granat Błyskowy zadaje obrażenia,a także ogłusza naszego przeciwnika. Przycelowanie to potężna umiejętność, która wystawia nas na pewnie czas na ostrzał, jednakże gdy będziemy gotowi jednym automatycznym strzałem wyeliminujemy wrogów. W Południe nie ma lepszego strzelca, a zawsze gdzieś na świecie wybija odpowiednia godzina…

McCree_opis_postaci_Overwatch_24.5_4_

McCree to postać dosyć prosta, jednakże wymaga ona dobrych umiejętności strzeleckich. Przeładowanie również może zostać zmarnowane, przez słabszych oraz mniej doświadczonych graczy. Oni muszą się go wystrzegać i zacząć od jakiegoś łatwiejszego bohatera. Granat Błyskowy jest przydatny, ale w wirze walki można zapomnieć o jego ogłuszeniu.

Granie tym rewolwerowcem to duża frajda, która wymaga solidnych umiejętności. Sześciostrzałowiec nie jest najlepszą bronią, ale strzelanie nim daje dużą frajdę. Pamiętajcie o poświęceniu jakiego dokonujemy decydując się na skorzystanie z Przycelowania. Niezłym rozwiązaniem może być ustawienie się gdzieś z boku, z góry lub za plecami naszych przeciwników.

 

Overwatch


Komentarze (0):
Reklama