dodano: 2016-05-21 23:55:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Kim jest Mei? - Przedstawiamy postacie z Overwatch

Autor: AnoX
Kim jest Mei? - Przedstawiamy postacie z Overwatch
14°
2

W cyklu Kim jest... przedstawiamy wam postacie dostępne w Overwatch. Natura również potrzebuje swojego reprezentanta, który będzie jej bronił. Oto właśnie Mei.

 
Rozwój technologii bardzo często doprowadza do znacznych zmian w ekosystemie całego świata. Przez wiele lat nie potrafiliśmy odkryć powodu ciągłych negatywnych zmian, tak jest z resztą do dzisiaj. Overwatch postawiło sobie za zadanie poszukiwanie rozwiązań tej sytuacji, niestety wciąż nie osiągnęli sukcesu w tej sprawie… ba, już ich nawet oficjalnie nie ma na mapie świata.
 
Ludzie potrafią stworzyć wiele niewiarygodnych opowieści dotyczących zmian klimatu na całym globie, niestety mało które z nich są oparte o jakiekolwiek naukowe uzasadnienia. W związku z tą sytuacją podjęto decyzję o umiejscowieniu kilku baz Overwatch w specyficznych miejscach na naszej planecie. Dzięki nim naukowcy mieli okazję obserwować zachodzące zmiany, nawet te najmniejsze.
 
Mei_opis_postaci_overwatch_20.5_3_
 
Mei-Ling Zhou od zawsze zafascynowana była przyrodą, jej pięknem oraz ochroną wielu gatunków fauny i flory. Jej pomysły (ze sfery inżynierii klimatycznej) umożliwiły pomoc zagrożonym miejscom w Azji oraz na innych, odległych kontynentach. Wkrótce dołączyła do Posterunku Antarktyda, gdzie czekała ją lada próba…. Ośrodek został odcięty od świata. Natura postanowiła zagrać na nosach naukowców izolując ich do końca życia. Aby nie nastąpiło to zbyt szybko, zdecydowano się podjąć drastyczny krok - wejście w tajemniczy stan kriostazy. Tylko ten ruch mógł zapewnić im egzystencję na tym świecie w niedalekiej przyszłości.
 
Wiele lat zajęło ludziom odnalezienie zaginionych, a pośród nich jedynie Mei okazała się cała. Niestety czas nie zatrzymał się razem z nią, a to co zastała można nazwać prawdziwym koszmarem. Świat zdecydowanie pogrążał się w ekologicznym zatraceniu, a ostatni jego obrońcy polegli wraz z upadkiem Overwatch. Okazało się, że nasza bohaterka początkowo pozostawała sama. Dopiero jej aktywne działania zmieniły ten stan rzeczy. 
 
Mei_opis_postaci_overwatch_20.5_8_
 
Mei postanowiła samodzielnie zmienić świat za pomocą swojego urządzenia do sterowania pogodą oraz temperaturą. Poza walką postanowiła stworzyć nowe bazy, zajmujące się poszukiwaniem rozwiązań dobrych dla natury. 
 
Miotacz Endotermiczny potrafi zamrozić naszego rywala na bliskim dystansie oraz wystrzelić mocny lodowy pocisk na daleki dystans. Kriostaza wciąż jest z Mei, lecz teraz wykorzystuje ją tylko na krótki moment by uniknąć obrażeń oraz zregenerować się. Jeżeli zastanawiacie się czy zamiana w nieruchomą kostkę lodu jest fajna, to chyba się zawiedziecie… bądź zachwycicie. Nic jednak nie jest tak efektowne jak Ściana Lodu, blokująca rywali na wiele chwil. Zamieć jednak jest najpotężniejsza, w końcu dzięki niej możemy zadać duże obrażenia oraz zamrozić kilku przeciwników na raz.
 
Mei_opis_postaci_overwatch_20.5_10_
 
Mei to postać skomplikowana, jednakże nie wymaga ona wielkiej wiedzy. Wystarczą nam duże umiejętności oraz dobre poznanie swojej postaci. Jej umiejętności często stanowią bardzo istotny element taktyki naszej drużyny. Zamrażanie może okazać się często bardzo ważne, tylko po to by zatrzymać przeciwną drużynę oraz dać sobie trochę oddechu.
 
Moim zdaniem na początku będzie to najczęściej banowana postać w meczach rankingowych oraz zawodowych. Nie zdziwi mnie jej duża popularność zaraz po premierze. Nie jest to bohaterka idealna, ale zdecydowanie łatwo można zrozumieć jej sedno. Nie koniecznie jednak 
 

Overwatch


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (2):
avatar AnoX
dodano: 2016-05-22 14:59:21

thesambor Nawet nie pomyślałem o takiej próbie zastosowania jej. Na szczęście premiera już za moment :D

avatar thesambor
dodano: 2016-05-22 14:33:28

Jej ściana również bardzo dobrze nadaję się do blokowania większości ultimatów drużyny przeciwnej jak np.Wybuchu d.vy.

Reklama