dodano: 2016-05-24 14:58:28
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Kim jest Torbjorn? - Przedstawiamy postacie z Overwatch

Autor: AnoX
Kim jest Torbjorn? - Przedstawiamy postacie z Overwatch
13°
0

W cyklu Kim jest... przedstawiamy wam postacie dostępne w Overwatch. Oto najwyższa pora wspomnieć o Torbjornie, twórcy potężnego uzbrojenia organizacji.

 
Overwatch bardzo mocno bazowała na świetnym wyposażeniu, które zawsze dawało im przewagę. Odpowiedzialny za ten stan był szwdzki inżynier oraz wynalazca - Torbjorn Lindholm. Do dziś jego dzieła zachwycają posiadaczy, a przerażają ofiary. 
 
Lindholm zyskał swoją sławę na długo przed rozpoczęciem się Kryzysu Omnicznego. Systemy uzbrojenia tworzone przez niego zyskały olbrzymie uznanie w każdym zakątku świata. Niestety pomimo jego pięknych idee działania na rzecz ludzkości, jego pracodawcy woleli wykorzystać jego sprzęt, w zupełnie innym celu…. Postanowiono zaimplementować je do zaawansowanych technologicznie komputerów, które miały posługiwać się super sztuczną inteligencją.
 
Torbjorn_opis_postaci_24.5_4_
 
Torbjorn był jednym z niewielu ludzi w branży, którzy obawiali się zbyt potężnego SI, które przecież nie musiałoby być zależne od twórców i planów. Niestety najgorsze przeczucia okazały się prawdą… roboty postanowiły wyeliminować Nas. Tak właśnie rozpoczął się Kryzys Omniczny, konflikt który doprowadził świat do granic wytrzymałości. Wiele lat zajęło nam naprawianie efektów tego dramatu.
 
Lindholm został bardzo szybko zwerbowany do Overwatch, gdzie pomagał ratować ludzkość za pomocą swoich umiejętności oraz doświadczenia. Tworzony przez niego sprzęt stał się wyposażeniem dla całej organizacji. Również po przekształceniu i zmianie piorytetów, Genialny Inżynier był istotnym elementem także i w tych ciężkich czasach. Jego kolejne twory stanowiły najwyższy poziom pomysłowości oraz skuteczności działania. 
 
Niestety upadek Overwatch spowodował, że wszystkie jego dzieła oraz koncepty zostały skradzione lub doszczętnie zniszczone. Niektórzy przestępcy do dziś posługują się wspaniałym wyposażeniem wprost z rąk Torbjorna. On sam czuje się zobowiązany do odzyskania całego sprzętu, który podział się w różnych miejscach na całym globie. 
 
Torbjorn_opis_postaci_24.5_3_
 
Lindholm tylko z pozoru nie prezentuje się zbyt okazale, aczkolwiek ciężka praca wzmocniła jego ciało. Pozostały sprzęt wzmacnia go w walce z przestępcami posiadającymi jego potężne wynalazki. Nitownica razi wrogów gorącymi nitami, a w alternatywnym strzale potrafi miotać na krótkim dystansie stopionym metalem. Młot Kowalski ulepsza tworzone przez nas wieżyczki oraz w razie zagrożenia służy jako broń biała. Budowanie Wieżyczek jest istotne, ponieważ możemy dzięki nim zabić nieświadomego wroga. Co warto zaznaczyć są one bardzo inteligentne i potrafią same namierzać przeciwników. Na mapie znajdujemy Elementy Pancerza, którymi możemy wzmacniać nasze wynalazki. Przegrzanie powoduje wzrost naszych możliwości oraz szybkości działania. W tym momencie stajemy się BARDZO potężni!
 
Torbjorn jest jednym z niewielu konstruktorów, którymi już teraz możemy zagrać. Zapewne pojawią się kolejni, ale wątpię czy będą oni tak elegancko zaprojektowani. To zdecydowanie postać dla graczy uwielbiających sprytne rozwiązania na polu walki oraz synchronizowane ataki z różnych miejsc na mapie.
 
Niestety mam wrażenie, że nie do końca dobrze wykorzystano potencjał tego bohatera. Mam nadzieję, że po premierze doczeka się on lekkie bufa wspomagającego wieżyczki oraz zwiększającego skuteczność zbierania elementów pancerza, które teraz naprawdę mało nam dają...

Overwatch


Galeria:

1
2
3
4

Komentarze (0):
Reklama