dodano: 2018-12-09 20:05:01

Krótkie info #53 - Tym razem... trzeba uważać na krokodyle!

Autor: AnoX
13°
0
Krótkie info #53 - Tym razem... trzeba uważać na krokodyle!
Po The Game Awards 2018 powoli wszyscy dochodzimy do siebie, tymczasem nie tylko w miniony piątek sporo się działo poza tą imprezą. Oto Krótkie info #53!
 
 
Dzisiejsze zestawienie wieści rozpoczniemy od Green Hell, które doczekało się zapowiedzi zupełnie nowej treści, która rozszerzy aspekt wodny w rozgrywce. Mowa tutaj nie tylko o czynnościach typu łowienie ryb, ale także  o pojawieniu się nowych gatunków zwierząt, nowych obszarów czy interakcji z otoczeniem świata gry. 
 
Produkcja w dalszym ciągu znajduje się we Wczesnym Dostępie, zatem pamiętajmy o tym, że część z przedstawionych rzeczy może zostać później zmieniona czy poprawiona. 
 
Nowości w ramach "Aktualizacji wodnej":
 
 
NOWE ZWIERZĘTA
 
 • Skalary
 • Discus Fish
 • Czarny Kajman
 • Tajemniczy ślimak
 • Krewetka
 • Czerwony Krab
 
 
NOWE FUNKCJE
 
 • Nowy obszar mapy
 • Pływanie i nurkowanie
 • Wędki i gadżety
 • Nowe ekrany ładowania
 • Przyczyna śmierci dodana przy ekranie śmierci
 • Nowe pułapki na ryby, krewetki i nie tylko
 • Nowe "wyzwanie dla rybaków"
 
 
NOWE, ZRÓŻNICOWANE POZIOMY TRUDNOŚCI
 
 • Spacer w parku - Tryb pokojowy bez wrogich ataków. Nadal możesz jednak samodzielnie wpaść w tarapaty! Zalecane dla graczy, którzy chcą skupić się na budowaniu i odkrywaniu piękna Amazonii.
 • Witamy w dżungli - zrównoważone doświadczenie przetrwania. Zalecane dla wszystkich graczy.
 • Green Hell - Chyba naprawdę lubisz cierpieć. Wrogowie są bardziej wrogo nastawieni, a kary umysłów są zwiększone. Zalecane dla ekspertów od przetrwania!
 
 
 
CD Projekt RED ogłosiło, że w sieci do kupienia są dostępne ścieżki dźwiękowe z Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści oraz GWINT Wiedźmińska Gra Karciana, które możemy zakupić lu wykorzystać za pośrednictwem takich serwisów jak Spotify, Apple Music czy Google Play Music. W stworzenie obu albumów zaangażowane było wiele osób (w tym. m.in. Marcin Przybyłowicz, Mikołaj Stroiński, Piotr Adamczyk czy Kamil Rogiński) oraz niezawodny zespół Percival.
 
 
 
 
Polska gra Book of Demons już w najbliższy czwartek wyjdzie z etapu Wczesnego Dostępu na Steamie i zaliczy swoją premierę na komputerach osobistych. W związku z czym ekipa Thing Trunk zdecydowała się wypuścić materiał wideo z uroczą piosenką. 
 
"Papierowe Diablo" już niebawem będzie możliwe do sprawdzenia również i przez nas, w związku z czym wypatrujcie także naszych pierwszych wrażeń nie tylko z tego tytułu. 
 
 
 
Beholder 2 już niebawem zaliczy premierę na rynku, tymczasem kilka dni temu pierwsza odsłona zagościła na Nintendo Switch. Beholder: Complete Edition za 12 euro pozwoli nam nadrobić ten naprawdę uznany i doceniony tytuł indie, który zabiera nas do świata przedstawionego zdominowanego przez totalitarną władzę. 
 
- Beholder: Complete Edition to genialna mieszanka gatunków, łącząca elementy zarządzania, symulatora z mechaniką szpiegowską, jako będącą mrocznym agentem rządowym - powiedział Simon Byron, dyrektor wydawniczy w firmie Curve Digital. - Jest w pewien sposób mroczna, ponura i moralnie złożona, a jednocześnie sprawia wiele radości, gdy chodzi o temat poruszania opresji totalitarnej. -
 
- Zainspirowany ciężko przez George'a Orwella, Aldousa Huxleya i Raya Bradbury'ego, Beholder: Complete Edition, dostarcza mnóstwo ciężkich dylematów moralnych - powiedziała Evgeny Sister, producentka w Alawar Premium, która pierwotnie opublikowała Beholder na PC. - To również niepokojąco aktualne w dzisiejszym społeczeństwie, w którym zaawansowana technologia i nadzór rządowy idą ręka w rękę, aby stworzyć środowisko ciągłej paranoi. -
 
 
 
Battlerite Royal oraz Battlerite doczekało się zupełnie nowej postaci znanej jako Shen Rao. Od 12 grudnia będzie można przejąć kontrolę nad postacią, która śmiało i intensywnie wykorzystuje motywy azjatyckie, aby się wyróżnić i dostarczyć ciekawe mechaniki i umiejętności. Co ciekawe, deweloperzy obu tytułów zadbali o to, aby nowy bohater zameldował się w tym samym czasie w obu produktach. 
 
Ponadto należy zwrócić uwagę także na to, że już 23 grudnia potrwa zupełne nowe wydarzenie znane jako Yuletide, która potrwa do 30 stycznia 2018 roku i będzie związane z zimą, pewnymi postaciami oraz dodatkowymi elementami. Więcej informacji o tym evencie.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):