dodano: 2019-03-24 14:00:02

Krótkie Info #80 - Spokojna przedostatnia niedziela marca...

Autor: AnoX
Krótkie Info #80 - Spokojna przedostatnia niedziela marca...
0

Takiej pogody w weekend dawno nie było, w związku z czym zapraszamy Was do nowego zestawienia równie pozytywnych newsów. Zapraszamy do nowego Krótkie Info #80
 
Ring of Elysium doczekało się kilku istotnych wydarzeń. Do 26 marca będziemy mogli za darmo zyskać przepustkę sezonową na Trzeci sezon Adventurer Pass. Dzień później cała ta zawartość trafi do gry i pozwoli graczom zapoznać się z efektownymi skórkami i innego typu gadżetami. Tymczasem w Tajlandii 7 kwietnia 2019 roku odbędzie się międzynarodowy turniej The Thailand International Invitational.
 
 
Organizatorzy Global Game Jam Next potwierdzili, że można już się zarejestrować do wzięcia udziału w wielkim wydarzeniu, które pozwoli twórcom gier i samym graczom spróbować swoich sił ze stworzeniem efektownych projektów, które być może przerodzą się nawet w pełnoprawną grę.
 
- Uważamy, że jamming to świetny sposób na zaszczepienie miłości do współpracy i projektowania gier u młodych twórców - powiedziała Susan Gold, prezes Global Game Jam, Inc. - Z GGJ NEXT młodzi twórcy zdobywają praktyczne doświadczenie, budując prawdziwe grywalne gry, które są zabawne, budują zaufanie i pozwalają im realizować każdą technologię oraz ścieżkę rozwoju w postaci możliwości zrobienia kariery. -
 
Miejsce zapisu
 
 
Team Sonic Racing doczekało się zupełnie nowego materiału, który ponownie pozwala nam zajrzeć do ścieżki dźwiękowej gry SEGA-i, która w ostatnim okresie zmaga się z takimi sobie wynikami finansowymi....
 
 
 
 

 
 
Crytek oficjalnie przedstawił nowości, które trafiły do ich silnika CRYENGINE. Tym razem mowa tutaj o SpatialOS, którego możliwości i charakterystykę lepiej ujrzeć możemy za sprawą poniższego materiału wideo.
 
 
 
 
W zeszłym miesiącu mogliśmy się przekonać o tym kto okazał się najlepszy w marcowym turnieju GWENT Open. Jak się okazuje tym razem najlepszy okazał się chińczyk Ni "wangid1" Lipao, który pokonał niemca Benjamina "kolemoen" Pfannstiela. Nasi reprezentanci - Damian "TailBot" Kaźmierczak i Maciej "Molegion" Kokosza odpadli w półfinałach, zatem poszło im naprawdę dobrze, a zapomnieć nie można także o Pawle "kams134" Skorodzie, który zakończył zawody w ćwierćfinale.
 
 
Buildings Have Feelings Too! czyli interesujący symulator budowania miasta doczekał się nowego materiału, który doskonale prezentuje nam zabawę w trochę innej perspektywie niż ma to miejsce dotychczas. Warto bliżej się przyjrzeć temu projektowi, bo takiego projektu być może jeszcze nie widzieliście!
 
 
 

Gry - wybierz na Ceneo

 
 
Kolorowa produkcja Tabletop Gods! doczekała się zupełnie nowej, dużej aktualizacji, która wprowadza do zabawy nową porcję demonów, które pojawią się w rozgrywce. Czego się możemy po nich spodziewać? To ujrzycie w poniższych materiałach. W każdym bądź razie nie możemy zapomnieć także o innego typu poprawkach.
 
 
 
Retro-nowoczesna strzelanka Blazing Chrome doczekała się ważnego ogłoszenia. Otóż w 2019 roku będziemy mogli sprawdzić również wersję na konsole Xbox One oraz Xbox One X. Nowe wydanie zapewni graczom nie tylko miłą porcję zabawy, ale także i sporą dawkę poprawek i innego typu zmian wpływających pozytywnie na zabawę.
 
 
 
 
Organizatorzy Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2019 ogłosili, że w Bloku Naukowym pojawi się kolejny gość, którym będzie prof. UAM dr hab. Maciej Franz. To nie tylko wybitny naukowiec, ale także współpracownik kwartalnika „Okręty Wojenne”, członek rad naukowych kilku czasopism i serii wydawniczych oraz od 15 lat organizator Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Mare Integrans” na Wolinie.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):