dodano: 2017-12-04 20:25:02
PCPS4XONE

Największa w historii aktualizacja The Division dostępna już jutro!

Autor: AnoX
Największa w historii aktualizacja The Division dostępna już jutro!
10°
2

Tom Clancy's The Division już jutro otrzyma największą w swojej historii aktualizację 1.8 poprzedzającą otwarty weekend dla graczy z całego świata.
 
Już rano nocarz wspomniał o kilku informacjach dotyczących wspomnianej aktualizacji w związku z czym zapraszam Was do jego tekstu, tymczasem w tym wypadku skoncentruje się na trochę innych aspektach nowości. 
 
Warte odnotowania jest natomiast to, że wraz z aktualizacją po dwóch dniach wprowadzony zostanie otwarty weekend, dzięki czemu każda osoba będzie mogła bezproblemowo sprawdzić The Division. Od 7 do 10 grudnia 2017 roku zupełnie za darmo będziemy mogli przetestować ostatnią kooperacyjną strzelankę od Ubisoftu, która w ramach tego czasu zaoferuje nam zawartość do 8. poziomu lub zaliczenia 6 godzin rozgrywki. Klasycznie już wydawca przygotował możliwość wcześniejszego pobrania zawartości oraz specjalne zniżki na dostępne wersje, z których będzie można skorzystać już od 7.12.
 
Ponadto posiadacze gry będą mieli okazję do sprawdzenia dodatków w ramach Tygodnia bezpłatnego DLC, który również zakończy się 10 grudnia. W ramach tej atrakcji będzie można sprawdzić Underground, Survival oraz Last Stand. 
 
Tom Clancy's The Division jest już dostępne na Xbox One, PlayStation 4 i Windows PC.
 
Więcej informacji
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-05 11:07:04

Cały tytuł przede mną. I tak właśnie się robi, że się czeka pare lat i potem gra jak wszystko naprawią.

avatar Mariusz
dodano: 2017-12-04 22:57:34

Dobrze, że połatali bo mieli co, było sporo irytujących rzeczy. Liczyłem na coś nieco innego ale i tak to ciekawy tytuł był, oby nadal go rozwijali.