dodano: 2017-09-12 16:00:02
PCPS4XONE

Nowy zwiastun prezentuje Kleryków z ELEXA

Autor: nocarz
Nowy zwiastun prezentuje Kleryków z ELEXA
1

Piranha Bytes tworzy dla graczy nowa opowieść, a jeszcze przed premierą twórcy prezentują kolejną frakcję czyli Kleryków, jednej z elitarnych grup w ELEX. Ponadto firma zapowiedziała, że nie będzie brnąć w "śmierdzące" DLC, więc 17 października mamy pewność, że ELEX ukaże się w pełnej odsłonie.
 
Twórcy więc mogą przygotowywać się do tworzenia kolejnej przygody. Na zaprezentowanym zwiasyunie możemy zobaczyć Kleryków, czyli jednej z czterech frakcji, która od lat toczy śmiertelne boje z Albami. Zamieszkują oni piekielną i skalista krainę Ignadon. Twierdzą, że spożywanie eleksu jest niemoralne, a wszystkie surowce przeznaczają na zasilanie olbrzymich sprzętów. Każda ich broń to małe arcydzieło ich technologicznej myśli, którą stale rozwijają dzięki tworzeniu kolejnych wynalazków.
 
To właśnie Klerycy stworzyli potężnych mechanicznych wojowników. Ta frakcja wierzy w boga Calaana, którego wyznawcy muszą wyzbyć się spożywania Eleksu. Zwiastun prezentuje Kleryków, ich super nowoczesne bronie oraz pancerze, jak również film ukazuje nam ich bazę wypadową.
 
Elex zadebiutuje 17 października na PC, PS4 oraz XONE.
 
 

ogolny


Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-09-12 16:49:05

Ta frakcja wierzy w boga Calaana i chyba tylko to przemawia za ich nazwą która średnio mi podchodzi, na mój gust to powinni nosić nazwę pokroju Bractwa Stali z Fallout-ów.

Wymieniaj punkty na nagrody