dodano: 2019-08-12 16:00:06
PS4PS4 PRO

Odświeżony MediEvil na nowych fragmentach z rozgrywki!

Autor: nocarz
Odświeżony MediEvil na nowych fragmentach z rozgrywki!
10°
0

Kolejny remake jest na wyciągnięcie ręki. Tym razem firma Sony pokazała nieco więcej zapowiedzianego powrotu kościanego rycerza z MediEvil.
 
To blisko 20 lat od kiedy sir Daniel zaczął przemierzać świat i dopiero w 2017 roku zapowiedziano odświeżenie z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście po drodze w 2005 Sony próbowało wskrzesić biedaka w MediEivl Ressurection na PSP ale raczej wszystko odbiło się twórcom wielką czkawką ponieważ gra nie spełniła oczekiwań fanów i sporo różniła się od pierwowzoru.
 
Zapowiedź wskrzeszenia serii MediEvil
 
Jak zapewne wam już wiadomo nasz kochany Sir Daniel Fortesque wróci już do nas 25 października tego roku wyłącznie na konsoli PlayStation 4, a całość ma powrócić podobnie jak w oryginale do krainy Gallowmere gdzie tępić będziemy armię zombiaków niejakiego Zaroka. Przez krótką chwile możemy spojrzeć jak wygląda nowy MediEvil dzięki materiałowi redakcji Voxel, który został nakręcony podczas Game XP w Portugalii.
 
Warto wspomnieć, że w serwisie Yotube możecie także znaleźć genialną ścieżkę dźwiękową z oryginalnego MediEvil, która po dziś dzień wypada wyśmienicie.
 
MediEvil ukaże się 25 października 2019 roku na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama