dodano: 2019-02-26 14:50:02
PCNSHPS4PS4 PROXONE

Pierwsze oceny Trials Rising są niezłe, a marka dalej się trzyma mocno

Autor: AnoX
Pierwsze oceny Trials Rising są niezłe, a marka dalej się trzyma mocno
0

Trials Rising doczekało się publikacji pierwszych ocen i recenzji, które są niezłe i potwierdzają, że gra trzyma swój bardzo dobry poziom.
 
Kolejna gra Ubisoftu ukazała się w lutym 2019 na rynku, tym razem jednak mowa tutaj o mniejszym Trials Rising, którego nie można w swojej skali porównać do Far Cry New Dawn
 
Najnowsza produkcja francuskiego wydawcy może się pochwalić średnią ocen na poziomie 81/100 (za opencritic) co z pewnością można uznać za sukces, dzięki czemu gracze mogą dzisiaj z czystym sumieniem zakupić ten tytuł oraz się doskonale z nim bawić.
 

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

 
Pierwsze oceny Trials Rising (za opencritic):
 
  • 95/100 - PlayStation LifeStyle,
  • 90/100 - PCGamesN, Gamerheadquarters, GameSpew, Stevivor, Cirital Hit, The Games Machine, TrustedReviews,
  • 85/100 - Everyeye.it, NoobFeed, NintendoWorldReport, DualShockers, SwitchWatch,
  • 80/100 - GamesRadar+, Boomstick Gaming, We Got This Covered, Press Start, Cerealkillerz, Game Revolution, Game Rant, God is a Geek, Saudi Gamer, Zoomg, Leadergamer, USgamer, Destructoid, TheSixthAxis, Gameblog, Nintendo Life,Hobby Consolas,
  • 75/100 - TrueGaming,
  • 70/100 - GamingBolt, Shacknews, GameSpot, Push Square, Wccftech.
 
Pojawiły się w sieci i recenzjach graczy opinie, że elementy za które możemy dodatkowo zapłacić są całkowicie niepotrzebne, jednakże zdecydowano się wprowadzić takie mikrotransakcje, które przynajmniej nie przeszkadzają w zabawie. Dzięki temu Trials Rising broni się samo i z pewnością zadowoli fanów nową dawką wyzwań.
 
Trials Rising ma mieć premierę 26 lutego 2019 roku.
 

Komentarze (0):