dodano: 2019-01-10 22:40:01

Polskie Bug Academy potrzebuje wsparcia na Kickstarterze!

Autor: AnoX
Polskie Bug Academy potrzebuje wsparcia na Kickstarterze!
14°
0

Polskie gra Bug Academy, jednoosobowego studia Igrek Games, które wraz z Ultimate Games oraz PlayWay poszukuje wsparcia na Kickstarterze. Co to za produkcja i czego się spodziewać?
 
Rodzima produkcja Jacka Perzyńskiego pozwoli nam się wcielić w tytułowego robaczka, który wraz z kolegami będzie się mierzyć z różnymi wyzwaniami. W końcu w tym świecie to właśnie niepozorne istotki potrafią przenieść kostkę, krowę, a nawet... lodówkę.
 
W ramach dość prostej formuły gracze mogą zmierzyć się z różnymi wyzwaniami, w których trudnym do pokonania będą pewne obszary i zagadki. 
 
Już jutro będziecie mogli przeczytać nasze wrażenia z wersji demonstracyjnej, którą mieliśmy okazję niedawno ogrywać. Póki co pozostawiamy Was z poniższym materiałem oraz zapraszamy do zainteresowania się samą kampanią na Kickstarterze.
 
- Świat w Bug Academy jest w bardzo znaczącym stopniu interaktywny. Zdecydowaną większość elementów można zniszczyć, przesunąć czy chwycić. Efektem jest rozgrywka nasączona swego rodzaju radosnym chaosem. Bug Academy będzie grą dla ludzi preferujących szybką i intensywną rozgrywkę. Tematyka jest oczywiście lekka, ale ukończenie danego poziomu z najlepszym wynikiem będzie już naprawdę dużym wyzwaniemmówi twórca gry, Jacek Perzanowski.
 
- To pierwsza w historii gra pozwalająca na szkolenie owadów. Zaoferuje interaktywny świat, urokliwą oprawę audiowizualną, lekki klimat i humor, a także poczucie chaosu, który ma jednak radosny wydźwięk. Dzięki kampanii na platformie Kickstarter każdy zainteresowany może mieć teraz bezpośredni wpływ na finalny kształt Bug Academy. Przykładowo, przy przekroczeniu określonego progu wpłaty osoba wspierająca proces produkcji będzie mogła sama np. nazwać owada czy nawet zaprojektować jeden z poziomów dodaje Jacek Perzanowski.
 
Kampania na Kickstarterze
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):