dodano: 2019-01-10 06:30:02

Marka Prison Architect została przejęta przez Paradox Interactive!

Autor: AnoX
Marka Prison Architect została przejęta przez Paradox Interactive!
17°
0

Prison Architect okazało się wielkim sukcesem, który przykuł uwagę Paradox Interactive. I to na tyle mocno, że gigant strategii przejął całą markę.
 
Niezależna, ale nagradzana m.in. nagrodami BAFTA strategia Prison Architect została przejęta przez Paradox Interactive, które będzie od teraz władać marką. To właśnie oni będą odpowiedzialni za jej przyszłość, po oddaniu jej przez Introversion Software. 
 
Jakby tego było mało to gigant strategiczny uzyskał także możliwość stworzenia kolejnych tytułów w ramach marki strategicznej Architect, dzięki czemu w przyszłości możemy się spodziewać "dziwniejszych" tytułów tego typu. Co stanowi swego rodzaju zapowiedź ;) 
 
- Od czasu naszego partnerstwa z Introversion w 2017 r. zespół Paradox uważa, że ​​Prison Architect jest naturalnym elementem naszego katalogu - powiedział Ebba Ljungerud, dyrektor generalny Paradox Interactive. - Tak jak zrobiliśmy to w przypadku innych gier strategiczno-menedżerskich, takich jak Cities: Skylines i Surviving Mars, uważam, że znacząca baza graczy w Prison Architect będzie podekscytowana możliwością zobaczenia, gdzie możemy dalej grać, a my jesteśmy chętni do odkrycia rozwój potencjalnych nowych gier opartych na IP "Architect". Obiecujemy, że będziemy postępować zgodnie z tym cennym tytułem. -
 
- Prison Architect był dla nas projektem niezwykle satysfakcjonującym - powiedział Mark Morris, współzałożyciel Introversion Software. - Każdy programista uwielbia widzieć, jak jego dzieła ożywają, ale dzięki wczesnemu dostępowi, premierom na wielu platformach i kilkunastu aktualizacjach treści po uruchomieniu, już od niemal dekady budujemy tę grę i zarządzamy nią. Myślę, że zabraliśmy Prison Architect tak daleko, jak tylko mogliśmy i wszyscy jesteśmy gotowi zobaczyć, co taki zespół, jak Paradox, może jeszcze osiągnąć! Daje to również introwersji szansę na pracę nad kolejnym projektem, o którym poinformujemy później. -

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):