dodano: 2018-10-17 10:00:03
ANDIOSPC

Reings: Game of Thrones zadebiutuje już za kilka dni

Autor: agusia16
Reings: Game of Thrones zadebiutuje już za kilka dni
0

Reings: Game of Thrones, nowa odsłona popularnej serii gier mobilnych, osadzona w słynnym uniwersum serialu HBO, Gra o Tron,  zadebiutuje już za kilka dni.
 
Studio Nerial, Devolver Digital oraz HBO ogłosili iż najnowsza odsłona serii gier mobilnych, osadzona w uniwersum Gry o Tron zadebiutuje na Steam, Google Play i App Store 18 października.
 
W grze, o której mieliśmy okazję wspominać już na stronie klik, przenosimy się do Westeros, by decydować o losach kluczowych postaci widzianych w wizjach kapłanki Czerwonego Boga – Melissandry, objawiających się w płomieniach. Grając wcielimy się między innymi w Cersei Lannister, Jona Snowa, Daenerys Targaryen, Tyriona Lannistera lub Sansę Stark, wiedząc jednocześnie, że wizje kapłanki bywają niezwykle tajemnicze i niejednoznaczne i wiele z nich może bardzo nas zaskoczyć. Dzięki nim gracz będzie mógł zobaczyć Cersei odbudowującą świątynię Baelora lub dzieje Westeros, gdyby Sansa wyszła za mąż za Jaime’iego Lannistera. 
 
W Reings: Game of Thrones graczy czeka wiele wyborów i trudnych decyzji, między innymi kto zasiądzie na Żelaznym Tronie. Jednocześnie będziemy uczestnikami gierek politycznych, borykając się z wymagającymi i niebezpiecznymi relacjami z innymi królestwami, mając wpływ na to kto przeżyje straszliwą zimę w Westeros. 
 
Rozgrywce, która skupiona jest na narracji i decyzjach towarzyszyć będzie znana ścieżka dźwiękowa z serialu HBO - Gra o Tron.
 
Grę, która w sprzedaży już za kilka dni, można zamawiać w przedsprzedaży zarówno na platformie Valve - 14,99 złotego., jak i w sklepie App Store - 18,99 złotego i Google Play.

Karta gry na Steam - zamów grę w przedsprzedaży

Kup grę w sklepie App Store

Kup grę w sklepie Google Play

Odwiedź stronę studia Nerial

Odwiedź stronę studia Devolver Digital

Strona HBO

Odwiedź stronę oficjalną

Obserwuj na Twitterze


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama