dodano: 2019-08-13 21:35:07

Ryjówka Przeznaczenia, zwiastun animacji opartej na komiksie

Autor: agusia16
Ryjówka Przeznaczenia, zwiastun animacji opartej na komiksie
0

Ryjówka Przeznaczenia, pełnometrażowy film animowany oparty na bestselerowym komiksie Tomasza Samojlika zaprezentowany na pierwszym zwiastunie filmowym. 
 
Kolejna rodzima twórczość literacka doczeka się ekranizacji. Tym razem widzowie będą mogli zatopić się w fantastyczne przygody najmniejszego ssaka zwanego ryjówką, bohatera bestselerowego komiksu Tomasza Samojlika, który na ekrany przeniesie EGoFILM Ewelina Gordziejuk Animation Studio, Grupa Smacznego GS Animation, Paris+Hendzel CO. Łukasz Hendzel. Produkcja współfinansowana jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.
 
Ciemny Kryształ: Czas Buntu, serial fantasy Netflixa na zwiastunie
 
Historia przenosi widzów do Doliny Ryjówek, nad którą wisi groźnie brzmiąca przepowiednia. Głosi ona, iż spokojna dolina zniszczone zostanie przez nadciągający nad nią mrok. Jest jednak nadzieja, a jest nią Ryjówka Przeznaczenia, jedyny osobnik, posiadacz nietypowe znamiona. Tylko on jest w stanie pokonać Mrocznego Nieprzyjaciela. Musi jednak ruszyć na misje w poszukiwaniu legendarnego gwoździa, broni, która pokona mrok. Celem Ryjówki Przeznaczenia jest nic innego, jak ocalić świat. 
 
Ryjówka Przeznaczenia, animowane fantasy w świecie najmniejszych ssaków, wyreżyserowane jest przez Marcina Wasilewskiego. Scenariusz jest natomiast dziełem Tomasza Samojlika i Macieja Kura, przy współpracy Rafała Skarżyckiego. Twórcą muzyki do filmu jest Michał Jacaszek
 
Data premiery animacji nie jest jeszcze znana. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama