dodano: 2019-06-17 20:15:03

Sharkoon ELBRUS 3 - Dziś debiutują nowe fotele dla graczy

Autor: AnoX
Sharkoon ELBRUS 3 - Dziś debiutują nowe fotele dla graczy
13°
0

Sharkoon ELBRUS 3 to zupełnie nowe debiutujące fotele dla graczy, które mają dostarczyć nam kilka ważnych zalet. Na co postawiono tym razem?
 
Sharkoon Technologies wypuścił na rynek zupełnie nowe fotele dla graczy z rodziny ELBRUS 3. W ich przypadku fani mogą liczyć na połączenie ergonomii, wygody oraz wytrzymałości.
 
Sprzęt może się pochwalić stalową ramką, która wraz z pięciogwiazdkową podstawą oraz wysoką stabilnością, zapewnia nam okazję do idealne dopasowania sobie sprzętu oraz jednoczesnego zapewnienia nam sporej swobody wynikającej z szerokich możliwości zmienienia ustawienia oraz zagięcia. Miękka tapicerka dostarcza nam sporą przyjemność połączoną z wytrzymałością ekologicznej skóry.
 
Fotel to nie tylko dobra propozycja do samego grania, ale spisuje się on również do zrelaksowania się nie tylko w przerwie. Z resztą możemy w tym wypadku nawet się lekko pokołysać, co zostało uzyskane dzięki określonym mechanizmom. Projekt budowy zapewnia nam dwa maksymalne parametry wzrost do 190 centymetrów oraz waga do 150 kilogramów.
 
ELBRUS 3 posiada pięć kół, które mają średnicę wynoszącą 60 milimetrów, zaprojektowanych w taki sposób, abyśmy mogli uzyskać dobry ruch na kilku różnych powierzchniach podłogi.
 
Sharkoon ELBRUS 3 można już zakupić za około 1100 złotych, a dystrybucją zajmą się Wave Distribution i Veracomp.
 
Strona produktu
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama