20°
1
dodano: 2020-10-02 22:00:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Star Wars Squadrons dziś zalicza premierę, zgarniając wiele pochwał oraz pozytywnych ocen!

Autor: AnoX
Star Wars Squadrons oficjalnie w dniu dzisiejszym zalicza swoją premierę, dzięki czemu możemy już wyruszyć do walki kosmicznej w świecie Gwiezdnych Wojen.
 
Electronic Arts Inc., Motive Studios i Lucasfilm w dniu dzisiejszym udostępniły swój zupełnie nowy projekt, z którym możemy się zapoznać z wielką przygodą kosmiczną, dostępną na wielu platformach.
 
Zapoznaj się także zHyperX QuadCast S to zupełnie nowy, efektowny, podświetlany mikrofon USB z ciekawymi rozwiązaniami!
 
Fani Gwiezdnych Wojen mogą się zapoznać z kolejną przygodą w kosmosie, zarówno w kampanii dla pojedynczego gracza jak również wieloosobowych zmaganiach 5 vs. 5, oferując magię świata i kosmicznych starć.
 
Produkcja wspiera zarówno klasyczne granie jak również wykorzystanie gogli wirtualnej rzeczywistości, dzięki którym jeszcze mocniej "wskoczymy" do świata przedstawionego.
 
Do dyspozycji wszyscy będą mogli czekać na liczne atrakcje, oferujące graczom różnorodne podejście do zabawy oraz wyzwań, podczas realizacji których będziemy wykorzystywać nasze wyjątkowe maszyny.
 
W chwili obecnej średnia ocen gry to 80/100 z poziomem poleceń wynoszącym 76% (dane za opencritic), co stanowi znakomity rezultat, potwierdzający jak wiele pracy włożono w ten tytuł i jego podejście do kosmicznych starć.
 
 
 
- Jako wieloletni fan Gwiezdnych Wojen mogę z czystym sercem powiedzieć, że ożywianie walki w kosmosie w sposób, który jest wierny spuściźnie marki, było dla mnie niesamowitą przygodą - powiedział Ian Frazier, Creative Director, Motive Studios. - Wszystko zaczyna się w kokpicie, w centrum akcji. Pracowaliśmy ramię w ramię z Lucasfilm w udoskonalaniu perspektywy pilota i odtworzeniu estetyki kokpitu z filmów, aby stworzyć autentyczną rozgrywkę Gwiezdnych Wojen, która przeniesie fanów na fotel pilota. Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaoferować to doświadczenie graczom na całym świecie, którzy mogą już teraz ramię w ramię toczyć bitwy w całej galaktyce. -
 
- Zawsze staramy się dostarczać naszym fanom nowe historie i doświadczenia związane z Gwiezdnymi Wojnami - powiedział Douglas Reilly, Vice President, Lucasfilm Games. - Star Wars™: Squadrons przenoszą graczy do kluczowego momentu jednego z najbardziej niepewnych czasów pomiędzy Nową Republiką, a Imperium Galaktycznym. Nieustannie wahają się szale władzy, ktore mogą zostać przechylone w dowolnym kierunku. Losy galaktyki wciąż są niejasne. Jesteśmy zachwyceni mogąc dać graczom możliwość przeżycia swoich fantazji pilota z Gwiezdnych Wojen i doświadczenia tej oryginalnej historii. -
 
Star Wars Squadrons dziś debiutuje, tj. 2 października 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One, a także na komputerach osobistych (Origin, Steam i Epic Games Store). Gra dostępna będzie w abonamentach EA Play.
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (1):
avatar redaktor
dodano: 2020-10-02 23:01:34

Grałem z godzinkę ale wygląda obiecująco

Reklama
Reklama