dodano: 2017-07-15 16:00:02
PC

Stiukow dołączy do grona bohaterów Heroes of the Storm!

Autor: AnoX
Stiukow dołączy do grona bohaterów Heroes of the Storm!
10°
2

Stiukow to kolejny reprezentant StarCrafta, który dołączy do grona postaci w Heroes of the Storm. Czym będzie charakteryzować się ten półczłowiek-półzerg?
 
Każdy gracz, który miał okazje zagrać w kampanię StarCrafta II z pewnością doskonale zapamiętali tę postać, która swoim głosem i stylem postępowania zdecydowanie się wyróżniała. Od teraz każdy gracze może wcielić się w tego bohatera, aby wraz ze swoją drużyną zdobyć fort przeciwnika.  

Projektanci przygotowali kilka ciekawych umiejętności wśród których znajdziemy m.in.:

  1. Leczący Patogen – Stiukow infekuje bohatera sojuszniczego patogenem, który leczy cel w miarę upływu czasu i rozprzestrzenia się na pobliskich sojuszników.
  2. Czyhająca Ręka – Stiukow wybiera obszar, w którym wrogowie są wyciszani i ranieni.
  3. Potężne Pchnięcie – rozciąga rękę Stiukowa. Trafiony nią wrogi bohater zostaje gwałtownie odepchnięty i zatrzyma się dopiero po zderzeniu z przeszkodą terenową.
 
Czy warto zainteresować się tą postacią? Zdecydowanie tak, gdyż jej umiejętności są naprawdę interesujące i oferujące ciekawe możliwości taktyczne. Ataki z drugiej linii z pewnością będą irytować wielu graczy, a możliwość zarażenia się leczeniem jest naprawdę urocza.
 

ogolny


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2017-07-17 16:53:53

Będzie grubo ;)

avatar J4CK0BS3N
dodano: 2017-07-15 23:39:28

Póki co wydaję się być mocnym bohaterem natomiast ze wszelkimi zmianami zaczekałbym aż scena competitive zacznie nim grać i wtedy pomyślał o ewentualnym małym nerfie, ponieważ jak dla mnie zapewnia mnóstwo leczenia niewielkim kosztem many i cooldownu, przy odpowiednim buildzie oczywiście.

Wymieniaj punkty na nagrody