dodano: 2017-09-13 08:05:02
PCPS4PS4 PROXONE

The Evil Within 2 z nowym, piekielnie efektownym zwiastunem

Autor: AnoX
The Evil Within 2 z nowym, piekielnie efektownym zwiastunem
1

The Evil Within 2 zadebiutuje już niebawem, tymczasem twórcy wypuścili do sieci nowy zwiastun, który zapowiada wiele szalonych i efektownych scen z historii.
 
Sebastian Castellanos ponownie będzie musiał się zmierzyć ze strachem i szaleństwem, które odebrało mu nie tylko zwykłe życie, ale także ukochaną córkę. Stefano oraz Theodore zmienili STEM w swóje własne piekiełko, które potrafi przerazić i zamrożyć krew w żyłach wielu ludzi. 
 
Przedstawiony materiał wideo genialnie wystawia na pierwszy plan przeciwników, których dziwny i bardzo efektywny projekt może stać się najmocniejszym elementem drugiej odsłony.

Recenzja The Evil Within

 
Jedyną obawą, która pojawiła mi się w trakcie obserwowania poniższego zwiastuna, była związana z ilością akcji. W zwiastunie jest jej pełno i przez moment zacząłem się zastanawiać czy "dwójka" będzie horrorem czy straszącą czasem grą akcji...
 
Jakie są Wasze odczucia? Graliście w poprzedniczkę? Tym razem Tango Gameworks podoła i zaoferuje nam naprawdę ciekawy, straszny oraz szalony horror? Dajcie nam znać co sądzicie w komentarzach!
 
Premiera The Evil Within 2 zaplanowana została na piątek 13 października 2017 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.
 
Strona Główna Gry
 

ogolny


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar J4CK0BS3N
dodano: 2017-09-13 22:15:42

Da się zauważyć dość spore podobieństwo do najnowszych Resident Evil, ale nic w tym dziwnego skoro obie gry mają tego samego twórcę. Zapowiada się kolejna klimatyczna przygoda w tym surrealistycznym świecie, ciekaw jestem czy gra będzie lepsza od poprzedniczki.