dodano: 2018-10-16 18:10:02
PCNSHPS4PS4 PROXONE

The MISSING: J.J. Macfield and the Island of Memoris na Steam

Autor: agusia16
The MISSING: J.J. Macfield and the Island of Memoris na Steam
0

Grę w stylu śmierć na tysiąc sposobów zaprezentowało graczom niezależne studio White Owls Inc., którego przygodowa gra akcji z elementami platformowymi zadebiutowała na rynku gier.
 
The MISSING: J.J. Macfield and the Island of Memories zabiera nas na tajemniczą wyspę, na której wcielając się w młodą kobietę o imieniu J.J., która poświęca swe ciało, by przedostać się przez najmniejsze szczeliny, próbuje odnaleźć swoją zaginioną przyjaciółkę. Miejsce okaże się dla niej istnym koszmarem, w którym stale umiera i odradza się.
 
Przejmując kontrolę na protagonistką wędrować będziemy przez kolejne lokacje i poziomy, pokonując przeszkody, wykorzystując swe kruche ciało, używając na przykład swoich kończyn jako wagi, a nawet złamać się na dwie części, rzucić w ogień lub rozczłonkować,  aby przejść przez mniejsze szczeliny. Mechanika gry opiera się bowiem na kaleczeniu swojego ciała, szukania konwencjonalnych i niekonwencjonalnych sposobów na przedostanie się przez wyspę.
 
"Jej kończyny mogą wiele znieść, jej szyja może się złamać, może przejść przez ciężkie oparzenia, ale ... Aby ocalić swoją najlepszą przyjaciółkę, poświęci swoje ciało i życie, ożywiając w nieskończoność, by brnąć do przodu".
 
The MISSING: J.J. Macfield and the Island of Memories dostępna jest  w wersji na PC na Steam, a także na konsole PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch. 

Kup grę na Steam

Odwiedź stronę oficjalną


Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama