dodano: 2018-08-15 16:00:02
PC

Total War: Three Kingdoms - Tak będzie się prezentować mapa gry

Autor: AnoX
Total War: Three Kingdoms - Tak będzie się prezentować mapa gry
11°
1

Total War: Three Kingdoms, czyli najnowsza produkcja Creative Assembly oraz SEGA doczekała się nowego materiału prezentującego mapę świata dalekiego wschodu.
 
Tym razem deweloperzy postanowili się skoncentrować na ukazaniu nam piękna świata przedstawionego, które ma się objawiać nie tylko poprzez rozległość Chin, ale także i jej dokładnemu odwzorowaniu w ramach gry i jej możliwości. 
 
Materiał w ramach całej serii w zasadzie niczym się nie różni od innych gier, niemniej warto zauważyć jak nieźle wykonany został ten element i jak ciekawe mogą być rozgrywki właśnie w tym miejscu. 
 
Total War: Three Kingdoms zapowiada się szczególnie intrygująco ze względu na powrót do "dużych" gier po okresie produkcji osadzonych w światach magicznych Warhammera. 
 
Total War: Three Kingdoms zadebiutuje wiosną 2019 roku na komputerach osobistych.
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2018-08-17 10:05:13

Nareszcie mapa co nie straszy, taką porównywalna z szogunem 2. Cieszą mnie modele postaci/jednostek a w szczególności ich twarze, CA Azjaci wychodzą zdecydowanie lepiej niż białasy. Czekam i mam nadzieję, że się tym razem nie zawiodę bo ostatnio tak czekałem na Romę 2 i bardzo się rozczarowałem.

Reklama