zamknij

dodano: 2019-02-04 21:30:02
PC

Weedcraft Inc doczekało się rozgrywki i okresu na datę premiery

Autor: AnoX
Weedcraft Inc doczekało się rozgrywki i okresu na datę premiery
14°
0

Weedcraft Inc, czyli najnowsza gra polskiego studia Vile Monarch, która pozwoli nam stanąć na czele organizacji zajmującej się produkcją narkotyków.
 
Opublikowany dzisiaj materiał prezentuje przed graczami materiał poświęcony rozgrywce typu tycoon, w której nie tylko zajmiemy się produkcją, ale także i dystrybucją oraz zabezpieczeniem całego interesu. Szykowane są dla nas liczne scenariusze, które umożliwią nam zmierzenie się z licznymi przypadkami. 
 
W ramach warstwy fabularnej będziemy się starali powrócić na rynek, który dopiero teraz jest legalny. Wcześniej taki nie był, a nasi byli współpracownicy w tej chwili mają naprawdę mocną pozycję. Naszym zadaniem będzie wejście na szczyt w ramach nowych warunków. 
 
Poza samą produkcją, odpowiedzialni będziemy za tworzenie sieci dystrybucji, utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz rywalami, a także znajdziemy się w sytuacji, w której możemy wpływać na rzeczywistość, w tym także te prawną.  
 
- Drugi scenariusz gry obejmuje sytuacje, które rozegrały się setki, jeśli nie tysiące razy w życiu - powiedział Kacper Kwiatkowski z programisty Vile Monarch. - Po spędzeniu ponad dekady w więzieniu za nielegalną hodowlę, w końcu się wydostajesz, ale tylko po to, by znaleźć wszystkich swoich byłych kryminalnych współpracowników, którzy mają przewagę w legalnym interesie. I chociaż twoje przeszłe zbrodnie są teraz całkowicie legalne, nadal prześladuje Cię federalne oskarżenie o przestępstwo i prawne powiązania, które się z nimi wiążą. -
 
Weedcraft Inc będzie mieć premierę w kwietniu 2019 roku.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama