dodano: 2019-10-29 12:00:09
PS4PS4 PRO

Zapis rozgrywki z Nioh 2 prezentuje lokacje, demony i walkę z bossem

Autor: nocarz
Zapis rozgrywki z Nioh 2 prezentuje lokacje, demony i walkę z bossem
15°
0

Nioh 2 od Team Ninja zostało zaprezentowane na nowym fragmencie rozgrywki, skupionym na nowych  lokacjach, starciach z bossami i demonami.
 
Twórcy Nioh 2 zaplanowali premierę na początek 2020 roku, a na chwile obecną można obserwować postępy prac w kolejnych zapisach rozgrywki. Produkcja posiadać będzie niezwykle wysoki poziom trudności, a także całkiem nowe lokacje, uzbrojenie, ekwipunek, demony Yokai oraz sporo nowych bossów do ubicia. Starcie z jednym z nich oraz wspomniane nowości można zobaczyć na najnowszym gameplayu.
 
I Edycja Polskiego Turnieju Smoka 
 
Autorzy zachowują poziom trudności, który nie raz przywoła zbyt pewnych siebie graczy do porządku, a także to co dobre w serii Nioh czyli mechanikę. To dobrze świadczy o twórcach, którzy zaserwują nam dynamiczną akcję z niezłym wachlarzem działań.Jeżeli chcecie spróbować najnowszą odsłonę Nioh 2 możecie zapisać się do otwartych beta testów, które potrwają od 1 do 10 listopada.
 
Gra początkiem 2020 roku trafi jak na razie do użytkowników konsoli PlayStation 4, ale z pewnością pojawi się także potem na komputerach osobistych PC.  
 
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama