dodano: 2018-08-17 12:00:02

Zapowiedziano Nighthawks wampiryczne RPG

Autor: nocarz
Zapowiedziano Nighthawks wampiryczne RPG
1

„Trzy miesiące temu zmarłeś, a teraz narodzisz się na nowo jako coś zupełnie innego. Potwór. Łowca. Nie jako stworzenie nocy ale jako jeden z ich panów. Niestety różne rzeczy nie są już takie proste jak kiedyś. Świat wie o wampirach, twoje istnienie jest tolerowane jednak twoja natura już nie. Ale każda nowa era przynosi nowe możliwości, a w tym szalonym chaosie nawet wyrzutek może powstać z kolan. Jeden wyrzutek może zmienić wszystko. To opowieść jak się podniosłeś”
 
To pierwsze wersy zapowiedzi najnowszego projektu studia Wadjet Eye Games (Unavowed, seria Blackwell) i scenarzysty Richarda Cobbetta (Sunless Skies, The Long Journey Home). Produkcja pod nazwą Nighthawks to nic innego jak RPG lecz z akcją osadzoną w świecie wampirów. To pierwszy RPG w portfolio studia, a niedawno wypuściło przygodówkę Unavowed.
 
Na chwilę obecną potwierdzona została edycja na komputery osobiste PC bez daty premiery, a dodatkowe fundusze mają zostać zebrane podczas zbiórki na platformie Kickstarter już 5 września. Liderem projektu jest wspomniany wcześniej Richard Cobbett, który w swoim dorobku ma scenariusze do takich produkcji jak Sunless Skies, The Long Journey Home, Silent Streets, czy Not Tonight.
 
Produkcja osadzona będzie w niezwykle klimatycznym urban fantasy i jej akcja toczyć się będzie w alternatywnej rzeczywistości. W tej rzeczywistości cały świat wie i toleruje istnienie wampirów, jednak ludzie pilnują aby za bardzo nie łamali oni prawa. Bohaterem jest młody człowiek, który zaledwie trzy miesiące temu został zmieniony w swój najgorszy koszmar. Jak bywa na początku nasz świeżo upieczony krwiopijca będzie chciał zaspokoić tylko swój głód jednak z czasem wplącze się w niebywałą hecę z udziałem pradawnych wampirów oraz ludzkich polityków. Intryga zmieni dotychczasową rzeczywistość już na zawsze.
 
Zadaniem gracza będzie gromadzenie stronników i towarzyszy, a także rozwijanie postaci i niejednokrotnie podejmowanie nieodwracalnych w skutkach decyzji. Nasze działania będą miały także ogromny wpływ jak potoczy się cała historia. Na razie tylko tyle wiadomo na temat Nighthawks. Po rozpoczęciu zbiórki powinny się też pojawić szersze informacje.  
 
Oficjalna strona gry
 

Galeria:

1
2
3

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-18 19:00:15

Ciekawa nawet zapowiedź ale na tym zazwyczaj się kończy w takich produkcjach.