dodano: 2019-02-06 16:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Zwiastun aktorski Far Cry: New Dawn - Kim są główne antagonistki?

Autor: nocarz
Zwiastun aktorski Far Cry: New Dawn - Kim są główne antagonistki?
10°
1

Ubisoft jak zwykle przy okazji produkcji swoich największych, flagowych produkcji udostępnia w sieci materiały live action, w których udział biorą prawdziwi aktorzy.
 
Tym razem został opublikowany zwiastun z Far Cry New Dawn z bliźniaczkami Mickey i Lou. Mimo, że wyglądają na sympatyczne aniołki to wcielone diablice, które dowodzą bandytami, siejąc strach i pożogę w całej Montanie. Na domiar złego wszystko razy dwa, a same siostry wyglądają na nieśmiertelne jakby kule omijały je z daleka.
 
 

 
W najnowszej odsłonie Far Cry zostajemy wrzuceni do Hope County w stanie Montana, ale 17 lat po zagładzie atomowej. Cały obszar został opanowały gangi, a te podzieliły chaos pomiędzy siebie. Najgorszymi z nich są właśnie bliźniaczki. Naszym celem jest wyeliminowanie ich wraz z bandami im podległymi. Całość podlana kolorowym sosem wszechwładnej apokalipsy, która jest tak wesoła jak w niesławnym Fallout 76. Z tą różnicą, że Far Cry będzie jak najbardziej grywalny.
 
Do czasu premiery z pewnością pojawi się jeszcze więcej materiałów promocyjnych, które z pewnością umilą nam czas, rozbudzą oczekiwania i zaostrzą apetyt na ten ciekawy tytuł. Materiały przedpremierowe wskazują, że tym razem będzie to nie klasyczna strzelanka, a hybryda z RPG-iem.
 
Far Cry: New Dawn ukaże się 15 lutego 2019 roku na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (1):
avatar redaktor
dodano: 2019-02-06 18:59:29

Trailer kategoria wiekowa 18 a ani kropli krwi i pełen absurdów BARDZO SŁABO!

Reklama