A Town Called Malice, nowy serial thriller kryminalny już w maju zadebiutuje na platformie SkyShowtime

lubiegrac newsy filmowe A Town Called Malice, nowy serial thriller kryminalny już
A Town Called Malice, nowy serial thriller kryminalny już w maju zadebiutuje na platformie SkyShowtimeAgata Dudek | 24 kwietnia 2023, 08:00

A Town Called Malice, nowy serial thriller kryminalny już w maju zadebiutuje na platformie SkyShowtime. Wracamy do lat 80-tych, na wybrzeże Costa del Sol. 

Platforma SkyShowtime potwierdziła datę premiery kolejnego swojego oryginalnego serialu, który jest kryminalnym thrillerem rozgrywającym się w latach 80-tych na Costa del Sol. Poznaliśmy nie tylko jego datą premiery, ale także ilość odcinków i zwiastun serialu A Town Called Malice.

Zapoznaj się również z: Na Steam wystartowała najnowsza wyprzedaż gier Xbox Game Studios!

O czym jest A Town Called Malice?

Fabuła  A Town Called Malice toczy się na początku lat 80-tych na słonecznym wybrzeżu Costa del Sol, gdzie żyje rodzina Lordów, zajmująca się złodziejstwem. Rodzina pochodzi z południowego Londynu. Znaleźli się w tym miejscu uciekając przed policją, która zajmowała się sprawa pewnego głośnego morderstwa. Rodzina widzi w Hiszpanii możliwość szybkiego i łatwego zarobku. 

Obsada A Town Called Malice

W obsadzie A Town Called Malice znaleźli się: Jason Flemyng (Save Me, Porachunki) jako Albert Lord, Jack Rowan (Born to Kill) jako Gene Lord, Tahirah Sharif (Nawiedzony dwór w Blay) jako Cindy Carter, dziewczyna Geana, oraz Martha Plimpton (Mass, The Good Wife);

W pozostałych rolach: Dougray Scott (Ever After, Mission: Impossible 2) jako wujek Tony, Lex Shrapnel (Captain America) jako Leonard Lord, Daniel Sharman (Fear the Walking Dead, Medici) jako Kelly Lord, George Jaques (The Third Daz: Autumn) jako Anthony Lord i Eliza Butterworth (The Last Kingdom) jako Carly Lord.

Zapoznaj się również z: Na Steam wystartowała najnowsza wyprzedaż gier Xbox Game Studios!

Głównym reżyserem jest Jamie Donoughue, natomiast produkcją zajął się Andy Noble. Głównym autorem scenariusza jest Nick Love (Bulletproof, The Sweeney), współscenarzystami Melissa Bubnic, John Jackson, Liz Lake i Matt Evans.

Odcinki A Town Called Malice

Serial A Town Called Malice liczy sobie jedynie jeden sezon. Ten składa się z 8 odcinków. Pierwszy trzy zobaczymy od razu na platformie, w dniu premiery. 

Sezony A Town Called Malice

Serial A Town Called Malice jest na razie przewidziany jedynie w jednym sezonie. 

Przeczytaj również: Star Trek: Strange New Worlds na oficjalnym zwiastunie sezonu drugiego, który zmierza na SkyShowtime

Kiedy zadebiutuje A Town Called Malice?

Serial A Town Called Malice zadebiutuje w pierwszych trzech odcinkach na platformie SkyShowtime 12 maja 2023 roku. olejne odcinki będą pojawiać się co tydzień. 

Zwiastun A Town Called Malice

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners