Acer oficjalnie wspiera 35. Międzynarodową Olimpiadę Informatyczną 2023!

lubiegrac newsy hardware Acer oficjalnie wspiera 35. Międzynarodową Olimpiadę Informatyczną 2023!
Acer oficjalnie wspiera 35. Międzynarodową Olimpiadę Informatyczną 2023!Tamer Adas | 1 września 2023, 10:35

Firma Acer oficjalnie wspiera 35. Międzynarodową Olimpiadę Informatyczną IOI 2023, udostępniając swoje urządzenia biorącym udział uczestnikom z 90 państw z całego globu. Wśród nich nie zabrakło także naszych utalentowanych rodaków.

Wsparcie inicjatywy obejmuje już 5, stale dostarczając młodym uczestnikom wysokiej jakości sprzęt, umożliwiający komfortową pracę nad przygotowanymi zadaniami oraz algorytmami, dzięki czemu ich obowiązki przebiegając sprawniej, podobnie jest i w przypadku jury.

Przeczytaj też:

 

Współzawodnictwo przebiega przez cały tydzień, gwarantując niezwykły sposób rywalizacji oraz zapewniający pole do pokazania swoich wielkich umiejętności.

Wspomniany producent zdecydował się także na mocy współpracy z węgierskim Ministerstwem Rozwoju Gospodarczego po zakończeniu się olimpiady zapewnić lokalnym uczniom oraz nauczycielom laptopy.

W ten sposób promocja informatyki oraz dążenia do innowacji ma przebiegać sprawnie, a Acer przy okazji pragnie zmniejszyć ograniczenia w dostępie do technologii.

Acer zawsze wierzył w transformacyjną moc edukacji i technologii, niestrudzenie pracując nad przełamywaniem barier i łączeniem ludzi za pomocą naszych produktów i rozwiązań - powiedział Emmanuel Fromont, wiceprezes i prezes ds. operacyjnych w regionie EMEA, Acer. - Jako oficjalny sponsor tegorocznej olimpiady, cieszymy się, że po raz kolejny możemy wyposażyć uczestników w nasze rozwiązania komputerowe, w tym najnowszą linię wydajnych notebooków Aspire, umożliwiając im łatwe rozwiązywanie trudnych algorytmów. -

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners