Against the Moon w dniu dzisiejszym zaliczyła premierę na komputerach osobistych! Co przygotowały Code Heretic i Black Tower?
lubiegracnews Against the Moon w dniu dzisiejszym zaliczyła premierę
| 24 września 2020, 23:15
Against the Moon w dniu dzisiejszym zaliczyła premierę na komputerach osobistych! Co przygotowały Code Heretic i Black Tower? Czym jest ten miks gatunkowy?
Połączenie karcianki, strategii oraz roguelike'a oficjalnie zaliczyło dzisiaj swoją premierę, dzięki czemu gracze mogą stanąć do walki z trzema bohaterami oraz ich sojusznikami twardo stojącymi na jednej z trzech linii.
Nie zabraknie poÅ›wiÄ™ceÅ„, rywalizacji potworów, wpÅ‚ywu Księżyca oraz czynników, które wpÅ‚ywać bÄ™dÄ… na rywalizacjÄ™, w której wszystko musimy dobrze przemyÅ›leć.
Twórcy już teraz zapowiadajÄ…, że peÅ‚na wersja to tylko poczÄ…tek dla dalszego wsparcia, które ma siÄ™ realizować w nastÄ™pnych miesiÄ…cach wraz z wydarzeniami, rozszerzenia oraz aktualizacjami.
Poza już szerokÄ… gamÄ… postaci, jednostek, przeciwników oraz umiejÄ™tnoÅ›ci i tak spodziewać siÄ™ możemy kolejnej tego typu treÅ›ci dodawanej na przestrzeni kolejnych miesiÄ™cy.
FabuÅ‚a zapowiada siÄ™ równie ciekawie, otóż z Księżyca pojawiajÄ… siÄ™ potwory, naprzeciw którym staje ostatnia linia obrony ludzi, którzy razem starajÄ… siÄ™ odeprzeć zagrożenie zmierzajÄ…cej do miasta Arx.
Against the Moon ukazało się 24 września 2020 roku na komputerach osobistych.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu