Assetto Corsa Competizione docenione przez FIA, World of WarCraft ze zwiastunem, Age of Water z beta testami - Krótkie Info

lubiegrac news Assetto Corsa Competizione docenione przez FIA, World of
Assetto Corsa Competizione docenione przez FIA, World of WarCraft ze zwiastunem, Age of Water z beta testami - Krótkie InfoTamer Adas | 1 lipca 2022, 09:50

Assetto Corsa Competizione docenione przez FIA, World of WarCraft ze zwiastunem, Age of Water z beta testami. Więcej w Krótkie Info!

FIA zdecydowało się dobrać Assetto Corsa Competizione, jako główny projekt do sieciowej rywalizacji, zastępując przy okazji dotychczasowe Gran Turismo. Tytuł KUNOS Simulazioni doczekał się także dodatku z amerykańskimi trasami.

 

Disco Elysium doczekało się wprowadzenia nową aktualizację opracowaną pod kątem osób zmagających się z dysleksją.

 

Wystartowała sprzedaż biletów na nadchodzące wydarzenie Promised Land 2022, które odbędzie się w terminie 4 września bieżącego roku. Pierwszymi gośćmi imprezy zostali Anna Podedworna, Stan Just i Tomasz Marchewka.

 

Zapoznaj się także z: Czas na ofertę pierwszego PS Plus Essential! Co na starcie oferuje Sony? Jak odpowiada Xbox? - Growe abonamenty - Lipiec 2022

 

World of WarCraft doczekało się opublikowania nowego zwiastuna Live Action, który poprzez Przygoda wzywa, próbuje nas zachęcić do sprawdzenia rozwijanego MMORPG-a.

 

THQ Nordic ujawniło swój kolejny tytuł w postaci Stuntfest - World Tour, grę wyścigową, w której niezwykłą rolę odgrywa wykonywanie różnego typu sztuczek.

 

Age of Water od Gaijin inCubator i Three Whales Studio doczekało się startu zapisów do zamkniętych beta testów, które są udostępniane.

 

Zapraszamy również do: Zbliżające się premiery gier - Lipiec 2022, kolejny spokojny początek lata...

 

Way of the Hunter doczekało się opublikowania nowego zwiastuna potwierdzającego, że tytuł sprawdzimy już od 16 sierpnia tego roku.

 

Souldierrs doczekało się wprowadzenia pierwszej aktualizacji, dodającej nowe funkcje, poprawiającą błędy i zmieniającą balans.

 

Displate oficjalnie ogłosiło, że zostało głównym partnerem e-sportowego wydarzenia Assembly Summer ‘22, które odbędzie się w sierpniu w Helsinkach na Finlandii.

Cieszymy się, że Displate jest głównym partnerem naszej jubileuszowej, 30. edycji. Jestem pewien, że publiczność Assembly pokocha ich różnorodne kolekcje metalowych plakatów. Widzieliśmy je już na ścianach kilku streamerów, a teraz będzie można je nabyć podczas tegorocznego Assembly. W ramach współpracy z Displate przygotujemy też wyjątkowe, niezapomniane nagrody dla uczestników naszych konkursów. - mówi Lassi Nummi, Assembly CEO.

Bycie częścią tak ważnego wydarzenia esportowego, tym razem offline, to ważny krok dla Displate. Chcemy spotykać się z fanami esportu nie tylko na streamach i turniejach online, ale również twarzą w twarz – tak, by na własnej skórze mogli przekonać się, jak wyjątkowe są nasze produkty. Jeśli wybierasz się w sierpniu na Gamers Assembly w Finlandii, koniecznie zajrzyj na nasze stoisko! - mówi Bartosz Maćkowiak, Esports Partnership Manager at Displate.

 

Przeczytaj też:

 

Autonauts vs Piratebots doczekało się opublikowania daty premiery, którą został dzień 28 lipca bieżącego roku.

 

Sonic Origins doczekało się wprowadzenia trzeciego epizodu, z kolejnymi atrakcjami sprzed wielu lat.

 

Monter Sanctuary doczekało się opublikowania nowego, darmowego DLC: Forgotten World, rozszerzającej tytuł na wszystkich platformach.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners