CD Projekt RED opublikowało listę zmian dla Wiedźmina 3: Dziki Gon. Aktualizacja do nowej generacji zadebiutuje już niedługo!

lubiegrac news CD Projekt RED opublikowało listę zmian dla Wiedźmina
CD Projekt RED opublikowało listę zmian dla Wiedźmina 3: Dziki Gon. Aktualizacja do nowej generacji zadebiutuje już niedługo!Maciej Gaffke | 13 grudnia 2022, 12:12

Na oficjalnej stronie Wiedźmina pojawiła się lista zmian, jakie przyniesie aktualizacja do nowej generacji. CD Projekt RED wymieniło wszystkie najważniejsze ulepszenia wydajnościowe, techniczne i wizualne, a także wspomniało o nowej zawartości inspirowanej serialem Netflixa.

Aktualizacja do nowej generacji dla Wiedźmina 3: Dziki Gon zadebiutuje już o północy na PlayStation 5 oraz o godzinie 1 w nocy dla komputerów osobistych i Xbox Series X/Series S. Warto zaznaczyć, że darmowa aktualizacja będzie dostępna także dla posiadaczy starszej generacji konsol, ale nie podano jeszcze daty jej wypuszczenia na te urządzenia.

Zapoznaj się także z: Ghost of a Tale, urocza przygodowa gra RPG pierwszym gratisem podczas Zimowej Wyprzedaży na GOG-u

Na liście zmian znalazły się elementy, które już wcześniej poznaliśmy, czyli m. in. ray tracing i okluzja otoczenia, tryb fotograficzny czy nowy widok z kamery. Twórcy uwzględnili również mody stworzone przez społeczność. Aktualizacja wniesie do gry The Witcher 3 HD Reworked Project od HalkHogana, HD Monsters Reworked od Denrotha, Immersive Real-time Cutscenes od teiji25, Nitpicker's Patch od chuckcasha oraz World Map Fixes od Terg500.

Na komputerach osobistych dodano też ustawienie graficzne Ultra+. Dzięki temu znacznie poprawi się wizualność. Tę opcję można ustawić dla kilku elementów, m. in. liczby postaci w tle, jakości cieni, gęstości trawy czy ilości szczegółów. CD Projekt RED włączyło także DLSS 3, jednak ta możliwość będzie dostępna tylko na odpowiednim sprzęcie.

Natomiast konsole nowej generacji otrzymają ulepszone tekstury, zasięg widzenia czy gęstość tłumu. Nie zabraknie również trybu ray tracingu (nie będzie jedynie dostępny na Xbox Series S) i trybu wydajności. Podczas rozgrywki, w kontrolerach DualSense pojawi się też technologia efektów Trigger.

CD Projekt RED przygotowało również nowe zadanie, które będzie dostępne w Velen. Jego nazwa to W cieniu Wiecznego Ognia, a nagrody wzorowane są serialem Netflixa. Poza tym, na podstawie tej produkcji wprowadzono też nowy wygląd Jaskra i nilfgardzkich zbroi (do wyboru w ustawieniach).

Aktualizacja do nowej generacji dla Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się 14 grudnia.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.thewitcher.com/pl/news/47117/aktualizacja-do-nowej-generacji-lista-zmian

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners