Poznaliśmy datę premiery Children of the Sun! Kiedy produkcja trafi na rynek?

lubiegrac news Poznaliśmy datę premiery Children of the Sun! Kiedy produkcja trafi na rynek?
Poznaliśmy datę premiery Children of the Sun! Kiedy produkcja trafi na rynek?Tamer Adas | 13 marca 2024, 11:50

Doczekaliśmy się ogłoszenia daty premiery Children of the Sun, nowej i równie nietypowej produkcji z portfolio Devolver Digital! Za dosłownie kilkanaście dni będziemy się mogli wcielić w Dziewczynę, która stanie do samotnej walki z Kultem i jego Liderem... Kiedy tytuł trafi na rynek?

O czym jest Children of the Sun?

Już od 9 kwietnia fani będą mogli sprawdzić nowy tytuł Rene Rothera oraz Devolver Digital, rozgrywającego się w nietypowym, mrocznym świecie, gdzie tajemnicza Dziewczyna ze swoim karabinem, stara się samodzielnie powstrzymać rosnący w siłę Kult.

Ten ze swoim charyzmatycznym liderem rośnie w siłę, staje się coraz bardziej wpływowy oraz dominujący w okolicy. Pragnąca się zemścić bohaterka dokona niewiarygodnych działa, aby powstrzymać swoich wielkich przeciwników.

Dzięki telekinezie jest w stanie kierować lot wysłanego przez siebie pocisku, dzięki czemu może nim sterować i jednym strzałem z dystansu eliminować całe oddziały fanatyków. To jedyna jej szansa na przetrwanie i osiągnięcie swoich celów...

Dotychczas nie mieliśmy okazji do zapoznania się z połączeniem gry snajperskiej z elementami zagadek bazujących między innymi na spostrzegawczości, zatem już na początku przyszłego miesiąca będziemy się mogli przekonać, czy taki miks ma sens lub przynajmniej potencjał.

Zapoznaj się również z: Gry w świecie Wiedźmińskim przybiorą na sile w przyszłych latach. Jak jednak ukształtowało się to grono dotychczas?

Kiedy wydany zostanie Children of the Sun?

Na rynek Children of the Sun trafi 9 kwietnia 2024 roku na komputerach osobistych.

Nowy zwiastun Children of the Sun

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners