SoLA drugi dodatek do Dead Island 2 doczekał się daty premiery!

lubiegrac news SoLA drugi dodatek do Dead Island 2 doczekał się daty premiery!
SoLA drugi dodatek do Dead Island 2 doczekał się daty premiery!Tamer Adas | 23 marca 2024, 07:15

Oto dokładna data premiery dodatku SoLA, który w kwietniu zagości w grze Dead Island 2. Fani mogą się zapoznać z kolejną historią w Dolinie, gdzie rytm Autofaga zmieni muzyczny festiwal w niezwykłe zagrożenie dla całego świata!

Dambuster Studios i Deep Silver oficjalnie zdradziły termin premiery SoLA, drugiego rozszerzenia do cenionej gry akcji Dead Island 2. Fani mogą się spodziewać nowych przygód już od 17 kwietnia, tym razem delektując się iście muzycznym klimatem doskonałej zabawy w dźwiękach Rytmu.

O czym jest Dead Island 2 SoLA?

Tym razem w LA pojawi się zupełnie nowe zagrożenie, które utrzymuje się wraz z nadciągającym ze znanego kalifornijskiego festiwalu muzycznego, którego Rytm może naprawdę wiele zmienić. Już wkrótce zapanuje jeszcze większy chaos oraz krater krwi, który ujawni nieznane dotychczas niebezpieczeństwo.

Zapoznaj się również z: PS5 Pro, czyli liczby fruwają w sieci, sztuczne emocje idą ku górze, a... rewolucji już widać, że nie będzie

Zupełnie nowa opowieść skupi się na Dolinie, którą wypełnia rytm Auofaga oraz zorganizowana przez niego pułapka. Nasz bohater ruszy na miejsce, aby wprowadzić w jego ramach porządek. Pytanie jednak brzmi czy w nowym miejscu zadanie to zakończy się również sukcesem.

W końcu to właśnie tutaj nie brakuje wariantowego Whippera ze sporą porcją szaleństwa oraz atakami z użyciem... własnych jelit! Towarzyszyć mu może wierzchołkowy Clotter posługujący się masą krwi oraz możliwością odrodzenia się odmiennym miejscu...

Z drugiej strony nie zabraknie okazji do zgarnięcia Rozpruwacza, czyli połączenia piły tarczowej z kijem baseballowym, a także... dostępna do zdobycia stała się Wyrzutnia pił, która może okazać się doskonała do dekapitacji mas nieumarlaków!

Kiedy wydany zostanie Dead Island 2 SoLA?

Dead Island 2 SoLA ma zaliczyć premierę już 17 kwietnia 2024 r. na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners