Data premiery Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 na PSVR2 i Meta Quest 2

lubiegrac giełda Data premiery Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 na PSVR2 i Meta Quest 2
Data premiery Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 na PSVR2 i Meta Quest 2Tamer Adas | 29 listopada 2023, 14:20

Incuvo, znane z innowacyjnych rozwiązań w branży wirtualnej rzeczywistości, ogłosiło, że ich hitowa gra Green Hell VR na PlayStation VR2 i Meta Quest 2 otrzyma wkrótce darmowe rozszerzenie zatytułowane "Spirits of Amazonia Part 1". Premiera aktualizacji zaplanowana jest na 30 listopada na obu platformach, co stanowi znaczące wydarzenie dla miłośników VR. Dodatek ten obiecuje podwoić rozmiar mapy oryginalnej gry, co jest istotnym krokiem w ewolucji tej popularnej gry survivalowej.

Znany z tradycyjnych wydań Spirits of Amazonia Part 1 przenosi graczy w nową fabularną przygodę, stanowiącą prequel do głównej historii Green Hell VR. Gracze ponownie wcielą się w postać Jake'a Higginsa, antropologa, którego zadaniem będzie pozyskanie zaufania rdzennego plemienia Mu'agi. By osiągnąć ten cel, Higgins będzie musiał wykonywać misje oparte na lokalnych legendach, pomagać członkom plemienia oraz uczestniczyć w gromadzeniu zapasów.

Zapoznaj się także z:

 

Co ciekawe, cała przygoda została zaprojektowana specjalnie z myślą o VR. Ukończenie historii "Spirits of Amazonia Part 1" zajmie graczom od 10 do 15 godzin i przyniesie wiele nowych aktywności oraz wyzwań. Dodatek oferuje też dostęp do nowej mapy, której obszar będzie porównywalny wielkością do strefy znanej z pierwotnej wersji Green Hell VR.

W Green Hell VR gracze wcielają się w postać Jake'a Higginsa, który musi przetrwać w niebezpiecznych warunkach amazońskiej dżungli. Wyposażony jedynie w zegarek, plecak i podręczny poradnik przetrwania, protagonista staje przed wyzwaniem przetrwania i powrotu do cywilizacji. Gra oferuje możliwość tworzenia narzędzi i broni, walki z drapieżnikami, łowienia ryb oraz budowania schronienia.

Green Hell VR, stworzone przez studio Incuvo, jest adaptacją krytycznie uznanej gry survivalowej Green Hell, wydanej pierwotnie przez zespół Creepy Jar w 2018 roku na komputerach, aby następnie w 2021 roku zagościć na PlayStation 4 i Xbox One. W ostatecznym efekcie tytuł sprzedał się w przeszło 5 milionach kopii.

Green Hell ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych, z czasem goszcząc na konsolach Sony i Microsoftu.

Green Hell VR w pełnej wersji zagościło 7 kwietnia 2022 roku na platformach wirtualnej rzeczywistości.

Spółka Incuvo S.A. notowana jest na NewConnect, natomiast Creepy Jar S.A. jest obecne na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners