Poznaliśmy datę premiery konsolowego EVERSPACE 2! Tytuł w dniu debiutu trafi do Xbox Game Passa

lubiegrac news Poznaliśmy datę premiery konsolowego EVERSPACE 2! Tytuł w dniu debiutu trafi do Xbox Game Passa
Poznaliśmy datę premiery konsolowego EVERSPACE 2! Tytuł w dniu debiutu trafi do Xbox Game PassaTamer Adas | 13 lipca 2023, 10:25

ROCKFISH Games zdradziło datę premiery konsolowego EVERSPACE 2, które nie tylko otrzymało efektowny zwiastun, ale także i ogłoszenie o debiucie także w ramach abonamentu Xbox Game Pass!

Podczas ostatniego ID@Xbox gracze mieli okazję nie tylko ujrzeć nowy zwiastun EVERSPACE 2, ale także fani doczekali się konsolowego wydania, które na Xboxach pojawi się także od premiery także w ofercie abonamentu Xbox Game Pass.

EVERSPACE 2 wkrótce trafi na konsole!

Wystartował zamówienia przedpremierowe gry EVERSPACE 2, gdyż już 15 sierpnia dojdzie do oficjalnej premiery konsolowego wydania, które dostarczy graczom rozbudowany zręcznościowy symulator łowcy nagród w kosmosie z otwartym światem oraz RPG-owymi aspektami wpływającymi na zabawę.

Co więcej, posiadacze Game Passa będą mogli od dnia debiutu sprawdzić ten projekt, który doczekał się szeregu pozytywnych ocen ze strony krytyków, recenzentów oraz graczy. Na urządzeniach PlayStation liczyć będzie można na pełne wykorzystanie kontrolera DualSense.

Zapoznaj się również z: Epic Games przygotował poprawkę do Aktualizacji 25.11 Fortnite Battle Royale!

Ponieważ kosmiczne gry przygodowe cieszą się większym zainteresowaniem niż kiedykolwiek, jest nam niezmiernie miło, że w sierpniu udostępnimy EVERSPACE 2 na Xbox i PlayStation zupełnie nowym odbiorcom - mówi dyrektor generalny ROCKFISH Games, Michael Schade. - Dwa lata spędzone we wczesnym dostępie podczas tworzenia wersji na PC bardzo nam się przydały w przygotowaniach do wydania gry na konsole, a ostatnie kilka miesięcy dobrze wykorzystaliśmy, dopracowując i tak już solidne podstawy. Gracze Series X i PlayStation 5 mogą spodziewać się eksploracji gwiezdnych systemów EVERSPACE 2, z wsparciem dla 60 klatek na sekundę, jeszcze tego lata. -

Kiedy wydane zostanie konsolowe EVERSPACE 2?

EVERSPACE 2 ukazało się na komputerach osobistych 6 kwietnia 2023 roku. Tytuł 15 sierpnia zagości na Xbox Series S, Xbox Series X oraz PlayStation 5.

Nowy zwiastun EVERSPACE 2 (konsole)

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners