Detective Hayseed - The Cloning Madness, ramaster przygodówki Polda 2 już dostępny na Steam

lubiegrac news Detective Hayseed - The Cloning Madness, ramaster przygodówki Polda 2 już dostępny na Steam
Detective Hayseed - The Cloning Madness, ramaster  przygodówki Polda 2 już dostępny na SteamAgata Dudek | 18 grudnia 2023, 19:00

Kilka dni temu swoją premierę na platformie Steam miała klasyczna gra przygodowa, będąca jednocześnie zapowiadanym remasterem gry o tytule Polda 2. Przygodówka, która po raz kolejny pozwala nam wcielić się w detektywa, nosi tytuł Detective Hayseed - The Cloning Madness i jest już dostępna na Steam. 

A wydaniem tegoż tytułu, jak już wyżej wspomnieliśmy przerobionej i ulepszonej wersji gry Polda 2, która miała także swoją kontynuację w grze Polda 7 jest deweloper i wydawca, studio Zima software. Gra dostępna jest do kupienia na platformie Steam, a jej twórca zachęca także do sprawdzenia jak gra prezentuje się na swoim zwiastunie. 

Zapoznaj się także z: Hazbin Hotel, piekielny serial od studia A24, stworzony dla Prime Video pokazany na zwiastunie i z datą premiery

Na Steam dostępna jest już w sprzedaży zupełnie nowa wersja Poldy 2, gra, która otrzymała nowe życie, i teraz jest tytuł brzmi Detective Hayseed - The Cloning Madness. Remaster to podobnie jak oryginał gra w pełni ręcznie rysowana, stylizowana na komiks, która teraz udostępniona została w panoramicznej rozdzielczości 4K. Gracz będzie miał w niej aż 50 lokacji do zwiedzania, setek przedmiotów do zabrania, humor i zwroty akcji. Szacowany czas przejścia tej klasycznej produkcji "wskaż i kliknij" to około 10 godzin. Twórca wbudował w grę pomoc, w razie utknięcia. Przygodówka jest teraz dostępna w pełni po angielski, z dubbingiem. 

Detective Hayseed - The Cloning Madness to historia, która rozgrywa się w mieście Monroe, gdzie narodziła się rewolucja technologiczna, która umożliwiła klonowanie ludzi. Produkcja klonów odbywa się w w firmie „DNA Revolution”. Miasto rośnie w siłę, a firma sprzedaje klony gwiazd na całym świecie. Działają one jak  sobowtóry polityków lub znanych artystów. Wykorzystuje się także klony naukowców, dowódców wojskowych  wielu innych.

Przeczytaj również:

 

Miasto, w którym poziom życia podniósł się niezwykle wysoko, przygotowuje się właśnie do najważniejszego wydarzenia w roku. W Monroe ma odbyć się konkurs sklonowanych piękności. Niestety okazuje się, że plany miasta mają zamiar popsuć przestępcy. Im przeciwstawić musi się szalony policyjny detektyw, o imieniu Francis. 

Gra dostępna na komputery osobiste PC i Mac, na Steam od 12 grudnia 2023 roku. 

Kata na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

123456
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners