Diablo 4: kiedy można rozpocząć pobieranie i wczesny dostęp?

lubiegrac news Diablo 4: kiedy można rozpocząć pobieranie i wczesny dostęp?
Diablo 4: kiedy można rozpocząć pobieranie i wczesny dostęp?Maciej Gaffke | 27 maja 2023, 20:00

Diablo IV już niedługo trafi do ogólnej sprzedaży. Z tego powodu Blizzard opublikowało szczegółową mapę z godzinami debiutu produkcji na konkretnych obszarach. Podobna mapa pojawiła się odnośnie rozpoczęcia wczesnego dostępu.

Blizzard wypuszcza coraz więcej materiałów związanych z Diablo IV. Ostatnio pojawił się aktorski zwiastun, a teraz udostępniono dwie mapy pokazujące godziny premiery oraz start wczesnego dostępu w różnych miejscach na świecie. Dowiedzieliśmy się również, o której będzie można rozpocząć pobieranie gry.

Od kiedy można pobrać Diablo 4?

Osoby, które już kupiły Diablo IV, będą mogły rozpocząć pobieranie 31 maja o 1:00 w nocy polskiego czasu. Dotyczy to zarówno posiadaczy komputerów osobistych, Xbox One, Xbox Series X/S, jak i PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Kiedy wystartuje Wczesny Dostęp Diablo IV?

Wczesny dostęp natomiast ruszy w Polsce 2 czerwca, także o 1:00 w nocy. Skorzystają z niego gracze, którzy zdecydowali się kupić Diablo IV w wersji Digital Deluxe albo Ultimate Edition.

O której godzinie premierę zaliczy Diablo 4?

Jeśli chodzi o dzień debiutu, to w Polsce gra pojawi się 6 czerwca o tej samej godzinie, co wczesny dostęp i start pobierania. Szybciej, bo 5 czerwca, swoją przygodę z tytułem rozpoczną jedynie gracze z Ameryki Północnej i Południowej.

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 r. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners