Dlaczego Deserts of Kharak tak mocno związany jest z Homeworldem?

lubiegrac gry fabularne Dlaczego Deserts of Kharak tak mocno związany jest z Homeworldem?
Dlaczego Deserts of Kharak tak mocno związany jest z Homeworldem?Tamer Adas | 12 lipca 2016, 12:00

Gdy okazało się, że Deserts of Kharak będzie oficjalnie kontynuacją Homeworlda wielu fanów nabrało pewnego dystansu. W końcu marka już na stałe wpisała się do kanonu. Jak zatem ten tytuł postanowił zbliżyć się do legendy? Odpowiedź na to pytanie dostarczy wam poniższe wideo.
 
Polski wydawca postanowił w elegancki sposób wytłumaczyć nam jak Deserts of Kharak nawiązuje do poprzednich odsłon cyklu, które przez wiele lat doczekały się statusu kultowego.
 
Przy okazji możemy poznać skróconą historię całej serii, która przez wiele lat doczekała się pewnych zmian. Fabuła wciąż będzie odgrywała istotną rolę, szczególnie teraz gdy mamy do czynienia z prequelem.
 
Blackbird Interactive postarało się zachować jak najwięcej elementów klasycznych odsłon, lecz umieściło je w nowoczesnej grafice wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami, do których przywykliśmy na przestrzeni lat.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners