Dodatek Mr. Prepper Animal Farm trafił na Xboxy One, Series S oraz Series X

lubiegrac giełda Dodatek Mr. Prepper Animal Farm trafił na Xboxy One, Series S oraz Series X
Dodatek Mr. Prepper Animal Farm trafił na Xboxy One, Series S oraz Series Xredakcja | 18 stycznia 2024, 10:45

Kilka dni temu dodatek Mr. Prepper Animal Farm trafił na Xboxy One, Series S oraz Series X, gdzie gracze mogą zapoznać się z nową dawką zawartości. Tym razem zaserwowana została porcją nowej fabularnej przygody w towarzystwie

"Mr. Prepper", survivalowa gra z elementami craftingu i przygody, wzbogaciła się o nowy dodatek Animal Farm DLC, który jest już dostępny na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Gra, stworzona przez polskie studio Rejected Games, pozwala graczom na budowę podziemnego schronu w stylizowanym, dystopijnym świecie.

Przeczytaj też:

 

Animal Farm DLC wprowadza nowy wątek fabularny, który obejmuje inwigilację, tajemnicze porwania i kontrolowanie umysłów. Gracze mają za zadanie przywrócić do życia tajemniczą farmę Murricaville, jednocześnie odkrywając prawdę stojącą za zagadką tego miejsca. Dodatek wprowadza nowe możliwości hodowania zwierząt, uprawy roślin i rybołówstwa, wzbogacając rozgrywkę o kolejne, fascynujące elementy.

Premiera Animal Farm na Xbox One i Xbox Series X|S miała miejsce 11 stycznia br., a Ultimate Games S.A. planuje wydanie tego rozszerzenia także na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch w pierwszym kwartale 2024 roku.

Mr. Prepper jest dostępny na komputerach osobistych, 10 grudnia zagościła także na konsolach Xbox (One, Series S oraz Series X). A wczoraj, 24 marca 2022 tytuł zagościł również na PlayStation 4, PlayStation 5. Planowane jest wydanie także na Nintendo Switch.

Wydawca Ultimate Games S.A. obecny jest na GPW.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners