Don't Be Afraid 2, kontynuacja horroru, w którym zanurzamy się w koszmarze z datą i zwiastunem

lubiegrac news Don't Be Afraid 2, kontynuacja horroru, w którym zanurzamy się w koszmarze z datą i zwiastunem
Don't Be Afraid 2, kontynuacja horroru, w którym zanurzamy się w koszmarze z datą i zwiastunem



Agata Dudek | 9 lutego 2024, 19:10

Poznaliśmy wstępną datę, a także filmową zapowiedź kontynuacji polskiego horroru psychologicznego, o tytule Don't Be Afraid. W nowej opowieści grozy, która została zatytułowana po prostu Don't Be Afraid 2 ponownie wcielamy się w młodego mężczyznę o imieniu David, by ponownie przeżyć z nim koszmar. Zrobimy to już za kilka miesiący. 

Don't Be Afraid 2 to kontynuacja dobrze przyjętego Don't Be Afraid, które swoją premierę miało cztery lata temu, w roku 2020. Po latach twórcy, a jest to studio Eneida Games i Cat-astrophe Games wracają do historii Davida, podążając tym razem po ścieżce nowej, niepokojącej opowieści. Gra została pokazana na pierwszym zwiastunie, który znajdziecie poniżej. 

Zapoznaj się także z: Niepokalana, horror o zakonnicy i pewnym koszmarnym cudzie, z datą premiery, zwiastunem oraz plakatem

Tym razem wraz z Davidem, w grze Don't Be Afraid 2 wkraczamy do spowitej w cieniu, pełnej zagadek i tajemnic posiadłości, gdzie czeka na nas potworna istota. David to mężczyzna, ktory od lat boryka się z trauma jakiej doświadczył w dzieciństwie. A ponieważ przez to nie może ruszyć dalej, zostaje wciągnięty w zupełnie nową tajemnicę, kiedy to jego lekarz psychiatra zaleca, by wrócił do początku, do miejsca, gdzie jego nieszczęście się rozpoczęło. To niestety wiązać się będzie z tragicznymi konsekwencjami. 

Don't Be Afraid 2, łączy w sobie elementy gier escape room z początków XXI wieku, horroru i gier łamigłówkowych. Calem Davida jest rozwiązanie zagadek, co pozwoli mu uciec z domu, by uniknąć spotkanie ze szponami obłąkanego potwora bawiącego się jego życiem. 

Przeczytaj również:

 

Historia Davida dopiero się zaczęła i jesteśmy podekscytowani, że możemy ponownie wejść w jego buty i pokazać, co dzieje się z młodym mężczyzną, który tak ciężko walczył o przetrwanie - powiedział Krzysztof Szymański, reżyser narracji. Don't Be Afraid 2 bada, jak przeżycie czegoś strasznego zmienia człowieka. To gra o traumie i przemocy oraz o tym, czego potrzeba, by przetrwać koszmar.

Gra zmierza na komputery osobiste, na PC - Steam. Premiera przewidziana jest na lato tego roku. 

Karta na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

123456
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners