Electro Ride The Neon Racing zagościło także na Nintendo Switch! Czas na retrofuturystyczne wyścigi inspirowane PRL-em!

lubiegrac news Electro Ride The Neon Racing zagościło także na Nintendo
Electro Ride The Neon Racing zagościło także na Nintendo Switch! Czas na retrofuturystyczne wyścigi inspirowane PRL-em!Tamer Adas | 28 listopada 2020, 16:20

Electro Ride The Neon Racing po premierze na komputerach, zagościło także na Nintendo Switch, zabierając kolejnych graczy do retrofuturyzmu.
 
Wczoraj na rynku oficjalnie zagościła na kolejnej platformie nietypowa propozycja Sylwestra Osika oraz Ultimate Games S.A. na Nintendo Switch. dzięki czemu gracze mogą zapoznać się z neonową grą wyścigową inspirowaną okresem PRL-u.
 
Znakomicie przyjęta propozycja zapewnia graczom szeroki zakres pojazdów inspirowanych odpowiednika w XX wieku z państw bloku wschodniego - PRL, NRD, Czechosłowacja, Bułgaria i ZSRR. Samochody to jednak dopiero początek, ponieważ przeniesiemy się także do retrofuturystycznych obszarów. W ten sposób trafimy do takich miast jak Warszawa Berlin Wschodni, Moskwa, Sofia oraz Praga.
 
Twórca przygotował kilka mocnych, zróżnicowanych trybów rozgrywki, za sprawą którego poza 4-godzinnym trybem historii zapoznamy się także z wieloma typami wyścigów, walką z bossem, time attack, ghost race oraz last man stranding.
 
 
- Electro Ride to neonowa ścigałka pełna wyrazistych barw, dużych prędkości i wrażliwych na kolor pasów nitro. To oczywiście gra mocno zręcznościowa, przy czym spore znaczenie ma też fizyka. Każdym autem jeździ się nieco inaczej, a czasem konieczne jest hamowanie. Całość jest osadzona w alternatywnym świecie, który łączy w sobie szarobure realia środkowowschodnich państw europejskich w XX w. z retrofuturystycznym szaleństwem neonowym – mówi twórca gry, Sylwester Osik.
 
- To wyścigi, które spodobają się m.in. fanom ścigałek w stylu Horizon Chase Turbo, OutDrive czy Neon Drive. Electro Ride: The Neon Racing jest przy tym jednak całkowicie unikalną propozycją, z niespotykaną dotąd retrofuturystyczną wizją rzeczywistości. Odpowiedniego stylu nadaje ściganiu też oryginalny soundtrack pełen brzmień synthwave, przygotowany przez Macieja Kuleszę, który pracuje także m.in. nad muzyką do Shadow Warrior 3 – dodaje Sylwester Osik. 
 
Electro Ride The Neon Racing ukazało się 27 listopada 2020 roku na Nintendo Switch, gra wcześniej trafiła 11 lipca 2020 roku na komputery osobiste.
 
 
Ultimate Games S.A. obecne jest na głównym parkiecie GPW.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners