EVERSPACE 2 z nowymi ciekawymi informacjami z procesu produkcji!

lubiegrac news EVERSPACE 2 z nowymi ciekawymi informacjami z procesu produkcji!
EVERSPACE 2 z nowymi ciekawymi informacjami z procesu produkcji!Tamer Adas | 7 marca 2020, 23:15

EVERSPACE 2 od niemieckiego studia ROCKFISH Games, doczekało się nowej aktualizacji oraz rozszerzenia w postaci wieści, które dostarczają ciekawe informacje.
 
Studio wybrało się do Stanów Zjednoczonych na PAX East 2020, gdzie obecnie gracze mogli się zapoznać z tytułem na jego kolejnym etapie rozwoju. Była to jednak okazja do podzielenia się nowymi ogłoszeniami.
 
 
Deweloperzy zdecydowali się ogłosić, że muszą pobawić się nowym okresem czasu, zarówno realnego jak również i cyfrowego. W tym pierwszym przypadku studio musiało zmienić swoje plany z powodu przesunięć dat premier... polskich gier!
 
Jak się okazuje nowe daty premier Cyberpunk 2077 oraz Outriders skłoniły twórców do zmienienia koncepcji, która obecnie zakłada wejście do Wczesnego Dostępu w grudniu 2020 roku, co może się okazać na PC-tach niezłym krokiem!
 
Studio w ostatnim czasie bawiło się projektowaniem kokpitów okrętów, które zarówno na szkicach jak również na w wersji mocniej przypominających pełną wersję. Zabawa mechanikami może zaoferować nam interesujący efekt końcowy.
 
W dalszym ciągu nie zapadły decyzje dotyczące wsparcia dla wirtualnej rzeczywistości, co oczywiście wynika z konieczności zaimplementowania sporej ilości pracy, co przy dość wąskim rynku stanowi problem z poziomu finansowego.
 
ROCKFISH ostatnio opiekowało się nowym okrętem oraz... specjalnymi umiejętnościami typu Ulti. Jedną z nich jest ukazana możliwość skorzystania z potężnego działka elektrycznego, za sprawą którego będziemy mogli razić wielu przeciwników naraz. Imperator Palpatine byłby dumny ze wszystkich sił! Materiał możecie zobaczyć w tym miejscu.
 
To oczywiście tylko jedna z tego typu ciekawostek, które zagwarantują nam wiele efektownych akcji z użyciem absolutnie potężnych modeli broni specjalnych.
 
Produkcja zapowiada się niezwykle interesująco ze względu na rozsądne decyzje twórców, starających się skutecznie wsłuchiwać w prośby graczy. 
 
 
EVERSPACE 2 ukaże się w 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: everspace,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners