FIFA 23 pojawi się już wkrótce w abonamencie Xbox Game Pass dla graczy!

lubiegrac e-sport FIFA 23 pojawi się już wkrótce w abonamencie Xbox Game Pass dla graczy!
FIFA 23 pojawi się już wkrótce w abonamencie Xbox Game Pass dla graczy!Kamil Adas | 10 maja 2023, 14:00

Wczoraj rozegrany był pierwszy półfinałowy mecz w Lidze Mistrzów, a my dowiedzieć się możemy o kolejnej ciekawej nowości. Mówimy tu o wprowadzeniu przez EA Sports do płatnego abonamentu Xbox Game Pass gry FIFA 23, która już wkrótce ujawni się dla graczy.

FIFA 23 zmierza do EA Play!

Najnowsza gra piłkarska EA Sports oraz całego Electronic Arts cieszy się wciąż sporym zainteresowaniem w ramach nowego wydarzenia Team of the Season, jednakże przyszedł czas na nowe świetne wiadomości. Zgodnie z niepisaną tradycją najnowsza FIFA 23 już wkrótce trafi do abonamentu EA Play, dzięki czemu produkcja będzie dostępna także w Xbox Game Pass.

Kiedy FIFA 23 trafi do Xbox Game Pass?

Już niedługo, a dokładnie rzecz ujmując 16 maja 2023 roku wszyscy gracze posiadający abonament Xbox Game Pass będą mogli bez żadnych opłat pobrać i ogrywać grę FIFA 23, jakiej jeszcze nie posiadacie. Jest to dość coroczna informacja, gdyż przed każdą większą premierą nadchodzącej odsłony Electronic Arts oferowana jest graczom trwająca edycja.

Czy to ostatnia FIFA w Game Passie?

Co więcej, cyfrowaną piłkarską grę również mogą pobrać za darmo posiadacze abonamentu EA Play. Wspomnieć, także musimy, że jest to ostatnia możliwość rozegrania grę na licencji Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej, która zerwała współpracę z EA Sports dłuższy czas temu. Jej miejsce zajmie nowe dziecko Electronic Arts, czyli EA Sports FC.

 

 

Kiedy ukazała się FIFA 23 na rynku?

Obecna FIFA 23 premierę zaliczyła 30 września ostatniego roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Nintendo Switch (jako Legacy Edition), Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X. Omawiany tytuł jest obecnie dostępny w ramach EA Play Pro.

 

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners