Pierwsze nowości w Xbox Game Pass będzie można sprawdzić już za kilka dni!

lubiegrac publicystyka Pierwsze nowości w Xbox Game Pass będzie można sprawdzić już za kilka dni!
Pierwsze nowości w Xbox Game Pass będzie można sprawdzić już za kilka dni!Tamer Adas | 2 października 2023, 06:00

Już za kilka dni pierwsze gry trafią do Xbox Game Passa w październiku 2023 roku, dostarczając posiadaczom usługi szereg nowości oraz potencjalnie znakomitych doznań, w ramach premier. Microsoftu Abonament wzmocni się o projekty, które tak właśnie zagoszczą na rynku na ich platformach.

Xbox Game Pass w październiku 2023 - poznaliśmy nowości w ofercie!

Już niebawem Xbox Game Pass doczeka się kolejnych premier, dostarczających graczom masę przyjemności oraz wcześniej nieznanych doznań, gdyż poniższe projekty debiutują w ramach usługi w październiku 2023 roku. Tak też tytuły po raz pierwszy potrafią gościć na poszczególnych platformach.

Najwięcej zadowolenia mogą już teraz odczuwać fani strategii, gdyż to właśnie oni mogą liczyć na dwa istotne debiuty od Paradox Interactive w postaci The Lamplighters League oraz Cities Skylines 2.

Przeczytaj również: Co Bethesda i Xbox Game Studios przygotowują w 2023 roku? Czy Microsoft Gaming ponownie nas zaskoczy?

W październiku w XGP spodziewać się można znacznie bardziej różnorodnej oferty, dostarczającej graczom także kolejną realistyczną Forzę, kooperacyjne W40K Darktide czy też battle royale Headbangers.

Nowe gry w Xbox Game Pass w październiku 2023

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners